Cyfrowy HR, 3-4 kwietnia,Wrocław, Poznań

Patronat medialny

3 kwietnia we Wrocławiu i 4 kwietnia w Poznaniu odbędą się inspirujące spotkania koncentrujące wokół tematyki cyfrowego HR. Dowiesz się, jak zyskać na zmianie. Podczas prezentacji zostaną omówione sposoby kwantyfikowania wartości i benefitów transformacji cyfrowej HR, powody wprowadzania zmian w HR i sposoby przygotowania właściwych uzasadnień biznesowych dla Twojej firmy.

 

 

 

Rozwój technologiczny rewolucjonizuje tradycyjne podejście i zmienia miejsca pracy w różnych branżach. Dyrektorzy HR mogą być liderami zmiany w swoich organizacjach, ale aby odnieść sukces, potrzebują zwykle wsparcia dyrektora generalnego, dyrektora finansowego, innych liderów oraz wszystkich pracowników.

W spotkaniu wezmą udział następujący eksperci: Katarzyna Rusek - Dyrektor ds. Personalnych na Polskę i Ukrainę, HR Business Partner w SAP, która przedstawi "Transformejszyn”, czyli cyfrowy HR po polsku, Michał Gołębiowski - Ekspert w zespole SAP Value Engineering w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który opowie jak zbudować Business Case dla transformacji HR.

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.