Konferencja "Kadry i Płace 2016" 15-16 marca, Warszawa

Patronat medialny

W dniach 15-16.03.216 r. Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie organizuje konferencje z zakresu kadr i płac. Prelegentami tego wydarzenia będą m.in. mec. Anna Telec, dr Maciej Chakowski oraz mec. Przemysław Ciszek.


Pierwszy dzień konferencji poświęcony zostanie omówieniu najnowszych zmian w prawie pracy oraz ich konsekwencji w praktyce, w tym bardzo istotna kwestia związana ze zmianą przepisów w zakresie rozwiązywania umów o pracę, która to wchodzi w życie 22.02.2016 roku. Podczas pierwszego dnia konferencji dodatkowo prowadzący poruszą  kwestie opodatkowania i zwolnienia przychodów pracowniczych.
Nie mniej ciekawym będzie drugi dzień konferencji, podczas którego omówione zostaną zagadnienia związane z czasem pracy, potrąceniami z wynagrodzeń i zasiłków chorobowych w 2016 r. oraz korektami dokumentacji płacowych i konsekwencjami dla rozliczeń z ZUS I US, do których na 2016 rok warto się przygotować. Konferencja skierowana jest do  pracowników działów kadr i płac, księgowych zajmujących się kwestiami rozliczania płac czy kadr oraz do wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką. Udział w wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do uzupełnienia wiedzy o aktualny stan prawny, dobre praktyki czy poznania uczestników konferencji oraz wzajemną wymianę doświadczeń.

Więcej informacji: www.konferencjakadry.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.