Lato HR 2015

Patronat medialny

Inwenta już po raz piąty zaprosiła na autorską Konferencję Lato HR, która odbyła się 02 lipca 2015 r. w Warszawie. Program merytoryczny wydarzenia skoncentrowany był wokół budowania zaangażowania pracowników z różnych pokoleń - XYZ. Uczestnicy poszukiwali dróg i rozwiązań, które mogą wesprzeć dialog międzypokoleniowy i ułatwić wspólną pracę.

Udział w konferencji wzięli przedstawiciele z organizacji m.in.: Coca–Cola HBC; Microsoft; SKF; Colian; Skanska CDE; Lewiatan; Akademia Leona Koźmińskiego, Aon Hewitt, HAY Group, ETS Global. Odbyła się również debata ekspercka, w której udział wzięli: Jeremi Mordasewicz z Konfederacji Lewiatan, Jan Kolański – Prezes Zarządu Colian, Grzegorz Sobiecki – Prezes SFK. Konferencję poprowadził Paweł Kaczmarczyk z Konfederacji Lewiatan, która była Partnerem wydarzenia.

Organizatorzy zadbali o niespodziankę, która nadała spotkaniu interaktywny charakter (mini debaty oksfordzkie). W trakcie spotkania swoimi opiniami mogli podzielić się także uczestnicy wydarzenia. Wyniki przeprowadzonych mini sond na bieżąco komentowali zaproszeni eksperci.
Wydarzenie skierowane było do Dyrektorów HR, Senior HR Menedżerów oraz Business Partners, a także wszystkich osób związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi.

Konferencja to nie teoria, to najlepsze praktyki stosowane przy realizacji projektów HR. Dodatkowe informacje odnośnie wydarzenia znaleźć można pod adresem www.latohr.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.