Dzień otwarty studiów MBA w chorzowskiej WSB

Patronat medialny

23 czerwca 2015 r. w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29) odbył się MBA Day. Zaplanowano wykłady otwarte i warsztaty dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi Master of Business Administration.

Program Master of Business Administration (MBA) skierowany jest głównie do kadry kierowniczej i menedżerskiej. Dyplom ukończenia tego rodzaju studiów stanowi potwierdzenie wysokich kwalifikacji i umiejętności słuchaczy. W trakcie nauki poszerzają oni swoją wiedzę biznesową, rozwijają zdolności negocjacyjne oraz potrafią trafniej identyfikować i rozwiązywać problemy w organizacji. Oprócz tego nawiązują nowe relacje biznesowe i towarzyskie. Dodatkowym atutem jest fakt, że programy MBA w Polsce są realizowane wspólnie z zagranicznymi uczelniami, co gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Partnerem programu MBA jest Franklin University z USA – mówi Anna Kierzek - Janiak, dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB w Chorzowie.

Dzień otwarty studiów MBA był przede wszystkim szansą na wzięcie udziału w przykładowych zajęciach i poznanie ich specyfiki. Propozycje do wyboru dotyczyły warsztatów z zakresu psychologii komunikacji społecznej, analizy strategicznej organizacji oraz prawa ochrony konkurencji i konsumentów. MBA Day w chorzowskiej WSB był również okazją do rozmowy z wykładowcami, pracownikami, obecnymi słuchaczami i absolwentami studiów MBA.

W tegorocznej edycji MBA Day chorzowska WSB postanowiła poszerzyć formułę spotkania o wykłady i warsztaty dla osób z wykształceniem prawniczym lub pokrewnym. Wszystko za sprawą programu LL.M., który chorzowska Wyższa Szkoła Bankowa, jako pierwsza uczelnia wyższa na Śląsku, zamierza uruchomić w roku akademickim 2015/2016. Kierunek będzie współtworzony z University of Northampton z Wielkiej Brytanii.

LL.M. (Master of Laws) to prestiżowe studia podyplomowe dla osób z wykształceniem prawniczym lub pokrewnym, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prawa krajowego i międzynarodowego.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.