Zostań Best Quality Employer 2020

Patronat medialny

Pracodawco to ostatnia szansa na przesłanie zgłoszenia - Zostań Best Quality Employer 2020

W piątek 17 lipca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji ogólnopolskiego programu Best Quality Emloyer, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa.

Rok 2020 jest szczególnym rokiem, z racji na negatywne skutki pandemii COVID-19.

Dla każdego pracodawcy, zetkniecie się i opanowanie skutków pandemii było dużym i nadal jest dużym wyzwaniem. Utrzymanie zatrudnienia, efektywne prowadzenie biznesu i przede wszystkim podjęcie efektywnych kroków w celu minimalizacji strat i ochronieniu jak największej liczby miejsc pracy.

Otrzymanie tytułu Best Quality Employer w tak trudnym okresie jest ogromnym sukcesem firmy, nie tylko kierownictwa, ale całego jej zespołu przedsiębiorstwa.

Celem programu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników, prowadzą efektywną politykę personalną, wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi.

To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

To już piata odsłona programu. W ostatniej edycjach tytuł otrzymały m.in. Budimex, mBank, Tax Care, Kaufand, DHL Forwarding, Bank Gospodarstwa Krajowego, Getin Noble Bank, Bergerat Monnoyeur, MMP Neupack Polska Murapol, Kanlux, Big Brands Group, Link4, Suez Polska, SAGE, Bouygues Immobilier Polska, DECORA, Bank Gospodarstwa Krajowego, Coca-Cola HBC Polska.

 

Aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny u organizatora http://certyfikacjakrajowa.org.pl/best-quality-employer/. Każda zgłoszona firma musi przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 lipca.

 

Kontakt w sprawie programu:

Justyna Nakonieczna

Koordynator programowy

512 009 069

j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym konkursu jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.