XXI edycja Kongresu Kadry

Patronat medialny

Kongres Kadry to wydarzenie, które na mapie polskiego HR- u jest jednym z najdłużej obecnych. Po raz pierwszy został zorganizowany w 2005 roku. Minione dwadzieścia edycji były okazją do dzielenia się wiedzą o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi, a także prezentacji najlepszych wdrożeń realizowane w firmach polskich i korporacjach zagranicznych.
Światowej sławy prelegenci i mówcy motywacyjni, ciekawe studia przypadków, osobistości ze świata biznesu, sztuki czy sportu przyciągają na kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, menedżerów i specjalistów personalnych.

Gościem specjalnym kongresu była światowej sławy wokalistka jazzowa Urszula Dudziak. Artystka, która oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, poprowadzi prezentację: Wzrasta w tobie to, do czego przykładasz wagę, czyli energetyczna podróż przez pozytywny świat Urszuli Dudziak.

Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także znany psycholog, psychoterapeuta, autor wielu książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości – Wojciech Eichelberger. Jego prezentacja : Rzecz o tragicznej presji perfekcjonizmu, o nieustannym parciu do sukcesu, o niedawaniu sobie prawa do porażki….i o tym, ze można sobie z tym poradzić. Kongres Kadry to także prezentacje gości z zagranicy. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Caralyn Cooley - dyrektor HR ds. Centrów Logistycznych Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dr Armin Trost – profesor Human Resource Management z Furtwangen University czy Abel Hisken doświadczony konsultant wynagrodzeń z firmy SmartReward Solutions. Jak zwykle nie zabrakło prezesów polskich firm, menedżerów zarządzających ludźmi, konsultantów biznesowych reprezentujących między innymi takie firmy, jak: Saint-Gobain, Toyota Motor Poland, Henkel Polska, T-Mobile, Bank Pocztowy, Bocian Pożyczki, Sygma Bank, Tchibo Warszawa, Abbott Laboratories, Goodrich Aerospace Poland, Mondi Świecie, Federal Express Poland, Finat PKO BP. W trakcie wiosennej edycji organizatorzy skupili się wokół standardów zarządzania. Nie dało się uciec od tematyki związanej z budowaniem zaangażowania, wzrostem efektywności, motywowaniem czy zarządzaniem talentami. To ciągle topowe tematy kongresu. Profesjonalnie realizowana strategia personalna ma bowiem bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i efekty każdej organizacji. Stąd hasło przewodnie kongresu: Nowoczesne standardy – efektywny biznes.

W trakcie kongresu odbył się także finał ogólnopolskiego konkursu dla firm, które realizują innowacyjne projekty w zakresie zrządzania ludźmi – HR INNOVATOR 2015. Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane do 3 kwietnia 2015 roku przez stronę internetową hrinnovator.pl. Udział w konkursie był bezpłatny.

XXI edycja Kongresu Kadry odbyła się w dniach 6-8 maja 2015 roku w Warszawie. Tym razem organizatorzy zaprosili do Centrum Nauki Kopernik. Kongres był okazją nie tylko do poszukiwania najlepszych rozwiązań w zakresie polityki personalnej, ale także sposobnością zwiedzania CN Kopernik czy Planetarium.

Więcej informacji o kongresie na stronie kongreskadry.pl

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.