Well…being! Czyli za czym tęsknimy w pracy, 5 grudnia, Kraków

Patronat medialny

Well…being! Czyli za czym tęsknimy w pracy. Seminarium Diversity Hub z udziałem Wojciecha Eichelbergera, które odbędzie się 5 grudnia 2016 w Krakowie.Zapraszamy do dyskusji o wellbeingu organizacyjnym, rozumianego szerzej, niż benefity pracownicze, gdyż obejmującego wszystko to, co sprawia, iż nie czujemy się jak trybik w wielkiej maszynie; co daje energię, pozwala się angażować i rozwijać – także dla dobra organizacji.

Szóste seminarium Diversity Hub poświęcone będzie potrzebom człowieka w miejscu pracy i możliwościom godzenia potrzeb ludzi z potrzebami organizacji. Po raz kolejny w Krakowie spotkają się przedstawiciele biznesu, administracji i nauki, dzielący się inspiracjami dotyczącymi kluczowych aspektów wellbeingu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Wojciech Eichelberger.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://diversityhub.pl/event/well-being-czyli-czym-tesknimy-pracy/
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji.
Organizatorem konferencji jest Think Tank Diversity Hub. Konferencja jest objęta patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. Partnerem wydarzenia jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz International Paper Polska.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.