Regionalny Konwent HR Wrocław 5 listopada

Patronat medialny

Regionalny Konwent HR organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami odbył się 5 listopada we Wrocławiu i  zakończył cykl jesiennych konferencji. Wydarzenie skierowane było do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim. Zakres poruszanych tematów skłaniał do aktywnej dyskusji, na którą był czas po każdej prelekcji.

Uczestnicy mieli okazję do spotkania, wymiany doświadczeń, trendów i dobrych praktyk HR z pracownikami działów personalnych innych oraz poszerzania swojej sieci kontaktów zawodowych. W roli prelegentów wystąpili uznani eksperci z branży HR reprezentujący firmy znajdujące się w gronie Członków Strategicznych PSZK: PwC, Poczta Polska S.A., KGHM Polska Miedź S.A. oraz Członków Branżowych: Edenred Polska Sp. z o.o.

Uczestnicy mieli do wyboru tematy dotyczące m.in. rekrutacji, wykorzystania współczesnych kanałów komunikacji do zaspokajania codziennych potrzeb klienta wewnętrznego
w obszarze HR oraz budowania wartości organizacji poprzez wdrożenie efektywnych rozwiązań.

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami serdecznie dziękuje za uczestnictwo, zachęca do wychodzenia z własnymi propozycjami tematów, kluczowych dla HR oraz udziału w przyszłorocznych Konferencjach.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.