FORUM HR CHALLENGE POLAND 2021, 10-11 marca 2021 r., online

Patronat medialny

FORUM HR CHALLENGE POLAND 2021

Wyzwania HR w dobie pracy hybrydowej

Forum odbędzie się 10-11 marca 2021 r., online

Nikt z nas nie zna dziś odpowiedzi na to, jak będzie wyglądała przyszłość, ale Forum to świetna okazja, aby porównać nasze przemyślenia i odpowiedzieć na nowe wyzwania, które pojawiły się w codzienności

HR-owca: rynek pracy staje się rynkiem zrównoważonym, zmienia się konsument i jego zachowania zakupowe, pracownicy nie odnajdują granicy między pracą a domem, nie wiemy jak ich motywować zdalnie, jak przygotować managerów na bycie „zdalnym” liderem…

Nasze spotkanie dedykowane jest dyrektorom, business partnerom i managerom HR z największych polskich firm. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na to, jak przekształci się rynek pracy w najbliższym czasie, jak przygotować się na nowe wyzwania, poradzić sobie z konsekwencjami niesionymi przez pandemię, nie tylko dla samego HR, ale także całego biznesu. Od dawna wiadomo, że HR jest nierozerwalnie związany jest z biznesem - dlatego w Forum udział wezmą przedstawiciele innych działów firmy, którzy opowiedzą o swoich oczekiwaniach w stosunku do HR w „nowej normalności.” 

Forum przygotowane jest wg. zasady problem solving: omówimy wyzwania i poszukamy rozwiązańw takich obszarach: #HR i biznes w modelu hybrydowym, #zarządzanie zespołem w organizacji #rekrutacja i zwolnienia online, #motywacja i zaangażowanie w „nowej normalności”, #kompetencje oraz #komunikacja.

Na spotkanie zaprosiliśmy także zagranicznych ekspertów, aby podzielili się doświadczeniami spoza Polski,forum odbędzie się w bezpiecznej formule, 100% online.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opinii prelegentów z m.in.: Jeronimo Martins (Hebe), Microsoft, Oriflame Poland, TUI, Vodafone, Drogerie Natura, Kompania Piwowarska, DR. MAX, Wabco Polska, Colliers International, Tauron, DHL Global Forwarding, GSK, Santander Bank Polska, SIG , Grupa Lotos, T-Mobile, Orange, AVIVA Siemens, TIM, Imperial Tobacco.

 

Zapraszam na Forum:

Katarzyna Klimkiewicz, Dyrektor Zarządzający, brave

Katarzyna.Klimkiewicz@braveconferences.pl

https://hrchallengepoland.pl/

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.