Bitspiration, 19 października, Kraków

Patronat medialny

Bitspiration to jednodniowa konferencja, która skupia specjalistów szukających konkretnych wskazówek, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów, potrzebnych do założenia i rozwoju startupu bądź wsparcia działającej firmy.

 

 

 

 

Organizatorzy postawili sobie za cel, by łączyć środowisko młodych przedsiębiorców i założycieli startupów, dzielić się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju własnego biznesu oraz wspólnie odkrywać sposoby na skuteczne pokonywanie zawodowych wyzwań. Krakowska edycja Bitspiration 2018 będzie podzielona na cztery bloki tematyczne, a dodatkowo, podczas konferencji zostaną przeprowadzone warsztaty.

Pojawią się tematy z zakresu:marketingu, sprzedaży, budowania marki, HR w IT. Co ważne, podczas tej edycji wstęp jest WOLNY! – organizatorzy chcą, by jak najwięcej osób miało możliwość uczestniczenia w Bitspiration. Podczas Bitspiration w Krakowie uczestnicy otrzymają praktyczne porady, które pomogą im wprowadzić w życie własny pomysł na unikalnego jednorożca bądź skutecznie rozprawić się z problemami, które napotkały Ich firmy. Organizatorzy przewidują również afterparty.

Na Bitspiration będzie szansa nawiązania licznych kontaktów,poznania osób, które mierzą się z przeróżnymi wyzwaniami z zakresu rozwoju firmy. W przestrzeni TAURON Areny spotkają się inspirujący i pełni motywacji ludzie, którym zależy na zdobywaniu wiedzy, opartej na zawodowych doświadczeniach. To wydarzenie to przede wszystkim niespotykana okazja na rozbudowanie sieci cennych kontaktów.

Podczas tej edycji wstęp jest wolny a pula miejsc jest ograniczona.

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.