Level UP Your Skills – Gdańsk - 18.11.2021

Patronat medialny

 

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? 🤨

Nie wiesz, jak stworzyć idealne CV? 📃

Szukasz pracy? 🕵️‍♀️

A może chcesz przejść przez próbną rozmowę rekrutacyjną zanim zaczniesz jaj szukać? 

@IAESTE Gdańsk zaprasza na pierwszą edycję wydarzenia Level UP Your Skills, które odbędzie się 18 listopada 2021 online, aby rozwiać wszystkie Wasze obawy i wątpliwości!  

Level UP Your Skills to jednodniowe wydarzenie, które ma na celu pomóc studentom odnaleźć się w świecie rekrutacji. Wydarzenie rozpocznie się szkoleniem z zakresu świata HR, a zaraz po nim profesjonalni rekruterzy przeprowadzą z uczestnikami trzy 15 minutowe rozmowy rekrutacyjne. Po każdej rundzie uczestnicy otrzymają feedback na temat swojej rozmowy. Ostatni etap przeprowadzona zostanie w języku angielskim. 🗣

Dzięki szkoleniu nie tylko teoretycznym, lecz także praktycznym uczestnik pozna tajniki udanej rozmowy rekrutacyjnej, dowie się na co zwrócić uwagę w przygotowywaniu CV oraz przełamie strach przed rozmową rekrutacyjną. Wydarzenie to usprawni proces szukania pracy z owocnym skutkiem. 

Weź udział w wydarzeniu i poszerz swoje horyzonty! 🤓

Co to IAESTE? 

IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) to stowarzyszenie działające już 70 lat. Jesteśmy stowarzyszeniem zajmującym się głównie międzynarodową wymianą praktyk oraz staży. Działamy jako organizacja non profit, a wszyscy nasi członkowie pracyją na zasadzie wolontariatu. Zapraszamy na stronę: https://iaeste.pl/ aby dowiedzieć się o nas więcej. 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.