Wyzwania HR Kraków

Patronat medialny


20 października w Hotelu Andel’s odbyła się kolejna edycja konferencji Wyzwania HR, której organizatorem był portal Pracuj.pl. Na konferencji można było spotkać praktyków, pasjonatów, ekspertów i specjalistów branży Human Resources.

Organizatorzy zaprasili na 9 inspirujących wystąpień, podczas których poruszano tematy związane z: zarządzaniem talentami, precyzyjnym odczytywaniem sygnałów i informacji zwrotnych przekazywanych przez kandydata w procesie rekrutacji, budowaniemefektywnych zespołów czy przygotowaniem niestandardowych kampanii rekrutacyjnych.

Konferencję otworzył swoim autorskim wystąpieniem jeden z czołowych mówców biznesowych Szymon Kudła. Kolejne sesje tematyczne poprowadzili uznani praktycy i liderzy HR: Rafał Szczepanik z Training Projects, Justyna Przybysz z Poczty Polskiej i Marta Szeszko z Extended DISC, Jadwiga Ford z Ford Coaching, Marta Wirecka z Future Processing, Prof. Olaf Żylicz ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Andrzej Gondek ultramaratończyk oraz Beata Kapcewicz z Librandt. Na zakończenie Łukasz Jakóbiak z 20 m.kw. na przykładzie swoich doświadczeń opowiedział jak znaleźć siłę do działania.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji „Wyzwania HR”: http://www.wyzwaniahrkrakow/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.