HR Szczecin 2018,17-18 maja, Szczecin

Patronat medialny

17-18 maja odbędzie się druga edycja największej na Pomorzu Zachodnim konferencji HR-owej, czyli #HRSzczecin 2018. Najważniejszym jej celem będzie znalezienie odpowiedzi na pytanie: czy rzeczywiście mamy do czynienia z rynkiem pracownika, czy może z rynkiem dobrego pracodawcy?

 

 

 

 

Poszukają jej najlepsi eksperci, osoby rozpoznawalne i aktywnie działające na rzecz edukowania pracodawców:  Joanna Heidtman (psycholog, doradca, trener biznesu), Joanna Malinowska-Parzydło (trener  biznesu i doradca strategiczny), Krystyna Boczkowska (Prezes Bosch), Sylwia Królikowska (trener biznesu), Aleksandra Przegalińska (badaczka rozwoju AI, wykładowczyni Akademii Leona Koźmińskiego), Maja Gojtowska (ekspert w dziedzinie PR i Employer Brandingu), Łukasz Jarota (ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy) oraz Monika Sielicka (Dyrektor Działu ZZL w Sodexo Benefits&Rewards Services).

 Konferencję ponownie poprowadzi Beata Tadla, znana dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem.

Podczas pierwszego dnia #HRSzczecin 2018  prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach HR w Polsce i na świecie. Skupią się na najczęściej popełnianych błędach w rekrutacji oraz skutecznym zarządzaniu pracownikami z pokolenia Snowflakes. Podejmą także temat  tworzenia wartości ekonomicznej, społecznej i etycznej w nowoczesnych organizacjach, nowych kompetencji HR-owców w świetle paradygmatu biznesowego H2H oraz dualnego systemu kształcenia i roli szkolnictwa branżowego w rozwoju nowoczesnej gospodarki.

Drugi dzień #HRSzczecin 2018 to cztery moduły warsztatowe, w ramach których uczestnicy popracują nad sztuką prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami i udzielania feedbacku, nad mądrym sposobem budowania właściwego Customer Experience w Organizacji oraz umiejętnością tworzenia persony idealnego kandydata. Co ważne udział w każdym warsztacie #HRSzczecin może zostać dofinansowany na poziomie od 50 do 80%.

Konferencja dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza właścicielom dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcom personalnym, pracownikom działów HR, kadrze managerskiej i szkoleniowcom.

Więcej informacji

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.