Growth Experts Academy Kraków

Patronat medialny


Największa konferencja BNI w Polsce! 5 października odbyła się konferencja Growth Experts Academy zorganizowana przez BNI Polska. W hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie zgromadzili się najlepsi mówcy oraz ponad 750 uczestników konferencji. Hasłami przewodnimi wydarzenia były sprzedaż, rozwój i rekomendacje.


Do Krakowa po raz pierwszy specjalnie na zaproszenie BNI Polska przyjechał ekspert w dziedzinie zarządzania oraz psychologii sukcesu, kanadyjski mówca, trener i pisarz Brian Tracy, który poprowadził prawie czterogodzinny wykład pt. „Sprzedaż przez rekomendacje kluczową umiejętnością XXI wieku”. Tracy nie tylko podzielił się swoją wyjątkową wiedzą, ale również zainspirował zasłuchanych uczestników.

Obok Briana Tracy na Growth Experts Academy wystąpili inni specjaliści w dziedzinie sprzedaży i rozwoju firmy oraz doświadczeni praktycy biznesu. Andras Avidor, Ryszard Chmura, Andrzej Borcz oraz Rafał Brzoska tłumaczyli jak kreować i realizować wizję rozwoju przedsiębiorstwa, rozbudowywać sieć kontaktów i zyskiwać dzięki rekomendacjom, budować trwały wzrost dzięki umiejętnej sprzedaży i stosować innowacyjne modele biznesowe.

Podczas konferencji panowała niesamowita, biznesowa atmosfera, a kontakty nawiązane podczas sesji networkingowych na pewno zaowocują efektywną współpracą. Growth Experts Academy to setki zapisanych stron notatek i miliony nowych pomysłów na rozwój biznesu. Takie konferencje to sama przyjemność!

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.