"Zrozum. Poczuj. Działaj!"

Patronat medialny

"Zrozum. Poczuj. Działaj!" to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna, wspierająca zdrowie psychiczne i emocjonalne pracowników i pracodawców. 

 Organizatorem działań są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Grupą ArteMis.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości pracodawców i pracowników w kwestii zdrowia psychicznego. W prowadzonych działaniach nacisk zostanie położony na promowanie postaw zrozumienia i akceptacji osób z problemami psychicznymi. Wciąż wiele osób boi się przyznać do problemu, a tym bardziej poprosić o pomoc, dlatego celem jest oswojenie tego tematu i łamanie istniejącego tabu. Działania mają popularyzować potrzebę budowania rozwiązań, które zapewnią troskę o nasz stan psychiczny. Kampania ma także uświadomić wpływ zaburzeń emocjonalnych na środowisko pracy (np. mniejsza wydajność pracownika, większa absencja w pracy, problemy w budowaniu relacji w zespole). Będzie mówić o tym, że dbanie o stan naszego umysłu jest równie istotne, co dbanie o stan naszego ciała.

 

Kampania została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, a także Centralnego Instytutu Ochrony Pracy-Państwowego Instytutu Badawczego. Patronem działań jest Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii.

 

Informacje na temat kampanii można znaleźć na stronie www.zrozumpoczujdzialaj.pl.

 

A także w kanałach kampanii w social media:

https://www.facebook.com/zrozumpoczujdzialaj

https://www.instagram.com/zrozumpoczujdzialaj/

https://www.linkedin.com/company/zrozum-poczuj-dzia%C5%82aj/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.