Konferencja HR Wellbeing Forum - Wellbeing 2022 +: zdrowie, bezpieczeństwo, środowisko pracy, 15-16 września, Wrocław

Patronat medialny

W dniach 15-16 września 2022 roku, odbędzie się ogólnopolska konferencja HR Wellbeing Forum –Wellbeing 2022 +: zdrowie, bezpieczeństwo, środowisko pracy.Troska o pracownika remedium na wyzwania działów HR po pandemii

Konferencja będzie odbywała sie w formule online oraz stacjonarnie we Wrocławiu. Bedzie to wydarzenie, w którym prelegentami są doświadczeni praktycy z branży HR oraz konsultanci i dyrektorzy organizacji współpracujących z firmami z różnych branż. 

Link do biletów: https://hrwellbeingforum.com/bilety/

Zapraszamy serdecznie do udziału:

  • Dyrektorów, liderów zespołów i managerów zarządzających ludźmi w firmie,
  • Dyrektorów i managerów działów HR, BHP,
  • Właścicieli firm, Członków Zarządów, doradców Zarządów,
  • Specjalistów, konsultantów ds. wynagrodzeń i benefitów, systemów motywacyjnych oraz programów prozdrowotnych i wellbeingowych.
  • Osób przygotowujących programy sukcesji lub rozwoju kompetencji pracowników w firmach czy chcących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie nowych trendów w post pandemicznym świecie pracy,

Dzięki dołączeniu do grona uczestników Forum, wspólnie z Państwem możemy uzyskać obopólne korzyści związane ze wspieraniem grona organizacji promujących zdrowe środowisko pracy oraz poruszaniem aktualnych i bieżących tematów rynku pracy po pandemii, które są szczególnie istotne dla pracodawców.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji?

  • Podczas konferencji razem z uczestnikami, prelegentami i partnerami wymienimy się doświadczeniami z wdrożonych podczas pandemii projektów i strategii w kontekście najbardziej nurtujących nas obecnie pytań takich jak m.in.: jak zachęcić (a nie zmusić) ludzi do powrotu do biur? Jakie będą „biura przyszłości” w sytuacji kiedy dysponujemy swobodnym dostępem do technologii mobilnych, aplikacji, szybkich łączy internetowych oraz programów umożliwiających wirtualne spotkania? Jak możemy przygotować się na nowe trendy zmiany podejścia do pracy, zdrowia i benefitów, które obserwujemy?
  • Poszerzymy wiedzę, omówimy różne wyzwania zdrowego środowiska pracy, jak i rozwiązań wellbeingowych dostosowanych do różnych branż;
  • Dzięki networkingowi, nawiążemy wnoszące wartość, nowe kontakty biznesowe. 

Dwa wyjątkowe dni, 13 godzin merytoryki, 6 paneli i ponad 25 tematów! Co w programie Konferencji HR Wellbeing Forum?

Konferencja jest uniwersalnie dostępna, uwzględniając obie formy uczestnictwa – w trybie stacjonarnym w kompleksie Inkubatora Przedsiębiorczości E-sportu oraz zdalnym na platformie streamingowej!

Zapraszamy do udziału w HR Wellbeing Forum 2022!

Szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie: https://hrwellbeingforum.com/

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.