HR Camp,9 pażdziernika, Warszawa

Patronat medialny

Już 9 października odbędzie się X edycja konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. To doskonała okazja do inspiracji i dzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR i Employer Brandingu.

 

 

 

 

HRcamp to jedna z największych konferencji branżowych w Polsce, gromadząca co roku ponad 350 uczestników. Skierowana jest głównie do specjalistów z działów HR, employer brandingu, marketingu, szkoleń i rozwoju. To również szansa na spotkanie osób decyzyjnych z międzynarodowych oraz polskich organizacji.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz unikalną tematyką i międzynarodową rangą wydarzenia. W tym roku wśród prelegentów znaleźli się między innymi Kacper Sawicki z Papaya Films, Sebastian Drzewiecki z GSK oraz Marcel Horvath z Virgin Pulse. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne - Przyciągaj, Zatrzymaj i Monitoruj - uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty.

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań. Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji ze ścieżki Przyciągaj zaprezentowane zostaną best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy.

Odpowiedni dobór benefitów i ścieżek kariery to jedne z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach wellbeing to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci ze ścieżki Zatrzymaj.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o słuszności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień ze ścieżki Monitoruj przekonamy się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo!

To już X raz odbywa się konferencja HR Camp. Poprzednie edycje miały miejsce w warszawskim Kinie Praha, w tym roku miejsce spotkania to hotel Airport Okęcie.

„Za nami kilka lat spotykania się co roku w świetnej i nieformalnej atmosferze. Z roku na rok jest dużo więcej wystąpień i są coraz lepsze. My też jako HRowcy się w tym kształcimy, szlifujemy swoje kompetencje. Również coraz lepsze są te wdrożenia, które się dzieją w polskim HR i to naprawdę widać podczas HRcamp.” - mówi Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute.

Same prelekcje i warsztaty to zdecydowanie za mało. Po merytorycznej i praktycznej części konferencji wystartuje gala Employer Branding Stars czyli najbardziej prestiżowego polskiego konkursu employer brandingowego. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostanie intro do 3 najlepszych casów oraz nagrodzeni zostaną zwycięzcy w każdej z 7 kategorii. Nie zabraknie również okazji do networkingu.

HR Camp to niepowtarzalna szansa na dotarcie do osób decyzyjnych z działów HR, employer brandingu i marketingu. To okazja do nawiązania nowych kontaktów i zbudowanie bazy klientów. To inspiracja i możliwość dzielenia się doświadczeniem z największymi autorytetami z branży. To przede wszystkim praktyka - najlepsze case studies i rozwiązania z zakresu HR i employer brandingu.

Przy zapisach do końca sierpnia obowiązuje rabat 20%, a do końca września 10%.

Więcej informacji  

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.