Zawód konsultant - międzynarodowe standardy zawodu konsultanta zarządzania,22 września, Kraków

Patronat medialny

Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK organizuje konferencję „Zawód konsultant - międzynarodowe standardy zawodu konsultanta zarządzania”, która organizowana jest w ramach projektu „European Management Consultant - competency development programme”. Celem projektu jest stworzenie europejskiego programu Szkoły Konsultantów Zarządzania, uruchomienie SKZ planowane jest na przełomie 2017 i 2018 roku. Wydarzenie odbędzie się w  Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, ul. Rynek Główny 25.

 

Celem konferencji jest przestawienie międzynarodowych standardów zawodu konsultanta zarządzania, omówienie praktyki w różnych krajach, dyskusja nad standaryzacją w konsultingu. Podczas Konferencji wystąpią doświadczeni w biznesie prelegenci o uznanym w kraju i na świecie autorytecie, m.in.: dr hab. Ryszard Stocki, dr Krzysztof Brocławik, Piotr Piasecki, Ekaterina Ignatova, Poul Gøbel, Steen Vierø Petersen.

Obszary tematyczne paneli:

  • Oczekiwania biznesu
  • Kodeks etyki
  • Wsparcie dla konsultingu – środki UE
  • Rama kompetencji
  • Psychologia w pracy konsultanta

Konferencja „Zawód Konsultant” jest kontynuacją zeszłorocznej owocnej Konferencji
pt. „Konsultant zarządzania – oczekiwania rynku i wyzwania współczesności”, w której wzięło udział 110 osób z Polski i zagranicy.

więcej na stronie

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.