Konferencja #HRSzczecin, 21 maja, Szczecin

Patronat medialny

Konferencja #HRSzczecin  odbędzie się 21 maja br. „Rzetelny i solidny pracodawca to najlepszy benefit“ - to główne motto wydarzenia. Konferencja po raz trzeci odbędzie się w Szczecinie. Poruszane zagadnienia koncentrować się będą wokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracobiorcy.

 

 

 

 

Do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem jak każdorazowo zaproszono fantastycznych ekspertów, którzy działają na styku biznesu z HR-em. Są to osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Wydarzenie po raz trzeci poprowadzi Beata Tadla, która jest nie tylko wielką profesjonalistką, ale także ciepłą i mądrą osobą.

Grono prelegentów tworzą cenieni profesjonaliści. To eksperci, liderzy opinii, znani w całej Polsce specjaliści w swoich dziedzinach. Będą poruszać różne tematy, ale wszystkie będą oscylować wokół rynku pracy, polityki personalnej, dbania o kapitał ludzki, czy też nowych trendów HR.

Profesor Jerzy Bralczyk wskaże, jak mówić o wartościach. Anna Macnar (CEO w HRM Institute) udowodni, że bez mocnej marki pracodawcy i strategii employer brandingu trudno prowadzić konkurencyjny biznes. Natalia Suska (CEO of NEUROHM) zaprezentuje innowacyjne metody neuromarketingowe, wspierające działania wewnątrz organizacji. Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera) podpowie, jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi. Na scenie pojawią się także Krzysztof Hillar (trener komunikacji w biznesie), Monika Sielicka (Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o.), Marzena Budziszewska (HR Manager CEE in De Lage Landen Leasing Polska SA.), czy też Maciej Noga (założyciel portalu Pracuj.pl).

O czym więc będzie można posłuchać? Między innymi o zarządzaniu zespołami międzynarodowymi, strategii employer brandingowej, nowym typie przedsiębiorcy, radzeniu sobie z różnicami międzypokoleniowymi w zespołach, operowaniu wartościami w argumentacji,  HR-rze w obliczu transformacji cyfrowej.

Organizatorzy adresują wydarzenie do szerokiego grona odbiorców – coachów, doradców, szkoleniowców, działów HR i szefów firm.

Konferencja jest polecana każdemu, kto zarządza zespołami i chce się dowiedzieć, jak robić to lepiej, skuteczniej, efektywniej.

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.