Konferencja Data Conf 2023 , 16 listopada, online

Patronat medialny


Już 16 listopada 2023 roku o godzinie 9:20 odbędzie się Data Conf 2023 (online), na który serdecznie zapraszamy! Wydarzenie będzie w formie konferencji online i skierowane jest do specjalistów mid, senior, architekt, analityk w różnych specjalizacjach analizy danych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowych prelegentów oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się analityką danych w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie jest dostępny do pobrania na stronie: www.dataconf.pl

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

  • Marka osobista analityka danych.
  • Streamlit - szybki sposób na tworzenie i udostępnianie Data Apps. 
  • Python experience w Microsoft Fabric.

USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

  • Łukasz Grala - Mentor, futurolog i pasjonat danych. Wraz z zespołem TIDK, gdzie pełni funkcję prezesa, realizuje projekty dotyczące zaawansowanej analityki i data science, w szczególności uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Od 2010 nagradzany przez firmę Microsoft MVP w kategorii Data Platform. Od lipca 2018 roku jeden z 50 na świecie MVP w kategorii AI. Naukowo związany z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej. 
  • Szymon Moliński - Kierownik Data Science w SARE System (Grupa Digitree). Wyspecjalizowany w analizie i modelowaniu danych przestrzennych, szeregów czasowych i sekwencji zdarzeń. Twórca Open Source, zaangażowany w ruch Open Science, recenzent pyOpenSci i JOSS, członek HackerSpace Trójmiasto. Tancerz i akrobata.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link
umożliwiający dostęp do wydarzenia.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.