Konferencja "Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania” Warszawa, 7 kwietnia

Patronat medialny


Nauczyciel, uczeń, pracodawca vs wyzwania edukacji w XXI wieku. Umiejętności współpracy z kolejnymi pokoleniami nastolatków poszukujących swojego miejsca w świecie, rozumienie zmian różnic pokoleniowych, nauczanie mobilne jako klucz do pokolenia „Z”, łączenie nauki z przedsiębiorczością – przed edukacją w XXI wieku stoi wiele wyzwań. AFiB Vistula zaprasza na konferencję naukową pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej pt. „Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania”.


Konferencja w AFiB Vistula pozwoli uczestnikom spojrzeć na te kwestie wielotorowo – zarówno z perspektywy wykładowców szkół wyższych, jak i dyrektora szkoły oraz pracodawcy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
System edukacji, aby mógł właściwie reagować na popyt ze strony rynku pracy, powinien z odpowiednim wyprzedzeniem identyfikować potrzeby kompetencyjne pracodawców. Podczas konferencji poruszone zostaną najbardziej newralgiczne dla nauczycieli i całego rynku edukacji kwestie” – zaprasza do udziału w spotkaniu wiceprzewodnicząca Rady Programowej konferencji, dr Agnieszka Knap-Stefaniuk z Instytutu Zarządzania AFiB Vistula.

Więcej informacji o konferencji: www.vistula.edu.pl.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.