IX edycja Konferencji Trenersko-Coachingowej PROFECTUS

Patronat medialny

Konferencja Profectus od lat tworzy przestrzeń do refleksji, poszerzania kompetencji w wybranych obszarach oraz wymiany doświadczeń między praktykami reprezentującymi różne nurty, teoretykami i odbiorcami. Konferencja została objęta honorowym patronatem merytorycznym Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, International Coach Federation Polska, Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz International Association of Facilitators Polska.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło szeroko pojętego zagadnienia zdrowia psychicznego. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość uwidoczniła potrzebę wspierania przez pracowników i pracodawców zdrowia psychicznego swoich pracowników. W związku z tym podczas IX edycji Konferencji Trenersko-Coachingowej Profectus postaramy się stworzyć przestrzeń do wymiany refleksji i doświadczeń na temat szeroko pojętego zagadnienia wspierania zdrowia psychicznego w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa, facylitacji.

Więcej informacji na temat Konferencji i organizatorów można znaleźć na stronach:

www.konferencjaprofectus.pl oraz www.facebook.com/konferencjaprofectus.

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.