Forum Liderów Rozwoju

Patronat medialny

NOWA DATA FORUM LIDERÓW ROZWOJU 

W związku z podjęciem działań zapobiegających szerzeniu się epidemii koronawirusa, Forum Liderów Rozwoju z dnia 17 kwietnia 2020 r . zostaje przeniesione na 19 czerwca 2020 r . Zakupione bilety będą automatycznie obowiązywać w nowej dacie. Skład prelegentów pozostaje bez zmian. Podczas Forum Liderów Rozwoju wystąpią: Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc, coach edukacyjny Lilianna Kupaj i jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu - Paweł Preisner. 

 

LIDERZY MOTYWACJI PO RAZ KOLEJNY W JASIONCE 

Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji Forum Liderów Rozwoju, organizowanej w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Gwiazdami konferencji będą: jeden z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce – Łukasz Jakóbiak, ekspert marketingu i social media Rahim Blak, znawca rynku pracy Katarzyna Lorenc i jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu Paweł Preisner. 

ROZWÓJ OSOBISTY 

Konferencja Forum Liderów Rozwoju organizowana jest z myślą o liderach, menadżerach i wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Zeszłoroczna, pierwsza edycja konferencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Wśród prelegentów znaleźli się znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki.: dr. Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotow, Krzysztof Sadecki i Tomasz Gulak. 

20 m² - ŁUKASZ JAKÓBIAK 

Wśród tegorocznych prelegentów konferencji znalazł się Łukasz Jakóbiak – pomysłodawca i prowadzący popularnego talk-show na platformie YouTube - 20 m², w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobistościami świata show biznesu, kultury i polityki. Łukasz Jakóbiak to również jeden z najznakomitszych mówców motywacyjnych w kraju. Rocznie daje blisko 100 wykładów. 

Moja droga. Jak odnalazłem chęć działania? - to temat jego wystąpienia w Jasionce. Wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro. Łukasz Jakóbiak przytacza w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia. 

RAHIM BLAK 

Założyciel Click community - agencji social media, zatrudniającej ponad 80 specjalistów z branży social media oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Twórca innowacyjnego projektu Sapiency - giełdy marek osobistych oraz Mosaico - platformy do tokenizacji - będzie kolejnym prelegentem Forum Liderów Rozwoju w Jasionce. Rahim Blak koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Szkoleniowiec ten, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów w całej Polsce. Rahim Blak w swoim wystąpieniu na Forum Liderów Rozwoju skupi się na aktualnych problemach branży marketingu i świata social media, m.in. brakiem zaufania do marki, rozliczaniem reklam, efektywności influencer marketingu, czy zarządzaniem ogromną ilością danych osobowych. Podejmie również temat analizy i specyfikacji technologii blockchain i odpowie na pytanie, dlaczego ta technologia budzi tak spore zainteresowanie w ówczesnym świecie. 

 KATARZYNA LORENC 

Wśród prelegentów konferencji Forum Liderów Rozwoju po raz pierwszy znalazła się kobieta – Katarzyna Lorenc - Prezes 4 Business & People oraz Lu-Bi. Ekspertka prestiżowego klubu przedsiębiorców BCC zajmie się tematem rynku pracy oraz zarządzaniem i efektywnością pracy. Udzieli sporo cennych rad, zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. 

PAWEŁ PREISNER 

Jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu, właściciel prężnie działającej firmy Szklane-tarasy oraz hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – Paweł Preisner – opowie o historii swojego życia. Wykład Od zera do dewelopera – czynniki sukcesu w biznesie dedykowany jest wszystkim, którym brak pewności siebie i strach przeszkadzają w spełnianiu swoich biznesowych marzeń. Pełne motywacji i praktycznych przykładów wystąpienie z pewnością zmotywuje do działania uczestników Forum Liderów Rozwoju. 

Szczegóły: 

www.forumlr.pl 

www.facebook.com/ Forum-Liderów-Rozwoju 

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.