Startuje konkurs CBRE Office Superstar

Patronat medialny

Przedłużająca się praca zdalna sprawiła, że zatęskniliśmy za biurem. Obecnie 64% pracowników chciałoby pracować w systemie mieszanym, czyli częściowo z biura, a częściowo z domu – wynika z badania Grafton Recruitment i CBRE. I nadszedł moment, kiedy można te pragnienia realizować. Dlatego właśnie teraz CBRE startuje z IV edycją konkursu Office Superstar, do którego mogą zgłaszać się wszystkie organizacje, które są dumne ze swoich biur. To także świetna okazja, żeby pokazać i podpatrzeć, jak zmieniły się biura w pandemii. W tym roku zgłaszać się można w 9 kategoriach, a termin upływa 30 lipca.

Nasz konkurs to już niemalże tradycja – ruszamy z czwartą edycją! Po roku przerwy związanej z pandemią znów będziemy poszukiwać najlepszego biura w Polsce. Poprzednie edycje pokazały, że polskie biura są na światowym poziomie. W obecnej będziemy mogli dodatkowo obserwować, jak na przestrzeń biurową wpłynęła pandemia. Nasze badania wskazują, że największą trudnością pracy zdalnej było ograniczenie kontaktów z innymi ludźmi. Teraz chcemy wrócić, by te relacje nadrabiać, móc znów na żywo wymieniać się pomysłami i pomagać sobie nawzajem. Jednocześnie oczekujemy, że biuro będzie pomagać w łączeniu pracy zdalnej ze stacjonarną, szczególnie poprzez wykorzystywanie nowych technologii. Dlatego w tegorocznej edycji konkursu, oprócz kategorii regionalnych, znalazły się kategorie Przestrzeń do współpracy oraz Innowacje i technologie. Dzięki nim firmy będą mogły pokazać swoje przestrzenie dopasowane do nowych potrzeb pracowników oraz zainspirować innych

Zdobądź rozpoznawalność wśród przyszłych pracowników

Do czwartej edycji Office Superstar można zgłaszać się od 9 czerwca do 30 lipca br., poprzez formularz na stronie officesuperstar.pl.  Do wyboru jest dziewięć kategorii – siedem regionalnych, na najlepsze biura w największych miastach (w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu) oraz kategorie: Przestrzeń do współpracy, Innowacje i technologie. W konkursie może wziąć udział każdy najemca lub właściciel przestrzeni biurowej, który chce pochwalić się swoją aranżacją, a przy okazji wzmocnić wizerunek firmy jako dobrego pracodawcy i partnera w biznesie.

Daj się poznać ekspertom

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyboru laureatów dokona niezależna Kapituła, złożona z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, architektury, środowiska pracy, zarządzania zmianą oraz designu. Wśród nich znajdują się m.in.: Grzegorz Stiasny - architekt i krytyk architektury, dr Bogna Kietlińska - socjolog, architekci Radosław Gajda i Natalia Szcześniak - autorzy vloga „Good Idea”, oraz Beata Bochińska, ekspertka designu.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w październiku br. podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie, a zwycięzcy otrzymają tytuł Office Superstar 2021. W ramach każdego zwycięskiego projektu wyróżnienie przysługuje również zaangażowanym architektom i projektantom.

Office Superstar to pierwszy i jedyny w Polsce konkurs promujący organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsce pracy, ale kreują przestrzeń przyjazną i komfortową dla swoich pracowników. CBRE chce pokazać aktualne trendy, kształtujące rynek powierzchni biurowych w różnych branżach oraz wyróżnić nowatorskie koncepcje, które sprawdziły się w praktyce.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajduje się tu: officesuperstar.pl

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym konkursu jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.