Konferencja Trenersko - Coachingowa PROFECTUS,8-9 czerwca, Kraków

Patronat medialny

Konferencja Profectus odbędzie sie w dniach 8-9 czerwca 2019 w Krakowie. Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 

 

 

Dzisiejszy lider zmianę zaczyna od siebie. Umiejętność nieustającego uczenia, identyfikacja słabych i mocnych stron oraz zdolność kreowania warunków do nieustannego rozwoju są dziś jednym z fundamentalnych warunków. W dobie kryzysu autorytetów jakakolwiek niespójność komunikatów i działań skutkuje spadkiem zaangażowania pracowników. Integralność i wiarygodność lidera są istotniejsze niż kiedykolwiek. Najskuteczniejsze firmy na świecie odchodzą od podejścia hierarchicznego. Ważna staje się umiejętność kształtowania i wyznaczania rytmu działań tworzącego angażujące środowisko pracy.

Podczas VIII Konferencji Trenersko - Coachingowej PROFECTUS “Szkolenia i coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie” zaprosimy do rozmowy i refleksji nad swoim prawdziwym “ja” w roli przywódczej. Wspólnie z prelegentami zastanowimy się jak poprzez szkolenia, coaching i facylitację zwiększać świadomość w roli, być uczciwym z samym sobą, brać odpowiedzialność, inspirować i prowadzić dając tym samym poczucie bezpieczeństwa.

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.