XVII Spotkanie Ekspertów HR, 17 maja, Kraków

Patronat medialny

Już od 5 lat INVENTI Consulting organizuje spotkania profesjonalistów z działów personalnych, którego celem jest dyskusja i wymiana doświadczeń oparta na omawianych case-studies. W ciągu 16 edycji, które odbyły się w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Łodzi w spotkaniach uczestniczyło ponad 500 ekspertów z branży HR z takich firm jak m.in.: AON Hewitt, Capgemini, Electrolux,  Ericpol Telecom, HP, IBM, ING Bank Śląski,  Nokia Siemens Networks, Randstad, RR Donnelley S.A, Sabre Holdings, Shell i wiele innych.

Każde spotkanie składa się z dwóch prelekcji, które prowadzone są przez osoby z działu HR. Prelekcje oparte są o doświadczenia firmy i najczęściej prezentowany jest niedawno zrealizowany projekt lub ciekawe rozwiązanie rozwojowe wdrożone w danej organizacji. Wysoki poziom dyskusji zapewniają prelegenci oraz uczestnicy- managerowie działów HR z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w branży.
XVII edycja Spotkania Ekspertów HR poświęcona będzie tematyce wspierania rozwoju trenerów wewnętrznych oraz roli HR w branży IT. Gośćmi specjalnymi będą Karolina Manugiewicz z UBS, Kraków oraz Natalia Urbańska z Divante, Wrocław. Wydarzenie będzie także szansą na zapoznanie się z wynikami raportu „Learning and Development Trends in the Polish IT/BPO/SSC Sector 2015”.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: www.sehr.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.