Festiwal Przedsiębiorczości WSB Chorzów

Patronat medialny

Twórca internetowego talk-show „20m2 Łukasza", autor szkoleń i wykładów motywacyjnych pt. „Znajdź siłę” - Łukasz Jakóbiak, był gościem specjalnym Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Spotkanie odbyło się w dniu 3 grudnia 2014 r. o godz. 10.00.

Łukasz Jakóbiak opawiadał o tym, jak kreatywność, wytrwałość i sukces pozwalają spełniać marzenia i osiągać cele. Na przykładzie swojej historii udowodnił, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces - brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenia swojego własnego, autorskiego programu „20m2 Łukasza”.

Wykład pt. „Znajdź siłę” był ostatnim spotkaniem z gościem specjalnym w czasie Festiwalu Przedsiębiorczości 2014 w WSB w Chorzowie, przy ul. Sportowej 29.

Ideą Festiwalu było propagowanie wiedzy w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, a także zachęcanie do podejmowania inicjatyw biznesowych oraz rozwoju osobistego i zawodowego.

Oprócz Łukasza Jakóbiaka, podczas Festiwalu Przedsiębiorczości wystąpili: prof. Leszek Balcerowicz (28.11), który omówił przemiany gospodarcze w Polsce po 1989 r.; Jasiek Mela (1.12), który poradził, jak walczyć ze słabościami, motywować siebie do działania i osiągać cele; oraz Maciek „mediafun” Budzich (2.12), który udzielił wskazówek odnośnie zarządzania własnym wizerunkiem w Internecie, aby być postrzeganym jako wartościowy pracownik.

Szczegóły dostępne na stronie: www.wsb.pl/chorzow.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.