4 edycja konferencji HRevolution - 24 lutego!

Patronat medialny

4 edycja konferencji HRevolution. Już 24 lutego wyjątkowe, inspirujące spotkanie łączące globalną perspektywę z polskimi rozwiązaniami. Wśród wiodących tematów: microlearning, praca hybrydowa, wellbeing pracowników, transformacja cyfrowa, gamifikacja, AI i robotyka. 

W gronie prelegentów, znajdują się znani międzynarodowi i polscy eksperci z różnych dziedzin HR m.in. Charlotte Valeur - Przewodnicząca Instytutu Neuroróżnorodności, Sola Osinoiki - Wiceprezes ds. globalnej technologii personalnej w Prosus Group i Naspers, Stewart Desso - Prezes i założyciel Lumina Learning, Sjoerd van den Heuve - Profesor nadzwyczajny Data Driven Business & People Analytics na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Utrechcie, Jowita Michalska - Founder & CEO Digital University, Ambasadorka Singularity University Warsaw Chapter.

W obszarze nowej rzeczywistości w branży HR, dyskutowane będą takie zagadnienia, jak - “Innowacyjne strategie budowania kompetencji przyszłości”, czyli wszystko co warto wiedzieć o reskillingu i upskillingu. Ponadto skupimy się na temacie “Nowoczesna digitalizacja narzędzi Human Resources”, czyli odpowiedzi na pytanie - jak wykorzystanie sztucznej inteligencji czy technologii VR wspiera automatyzację procesów HR i zmienia doświadczenia pracowników. Nie zabraknie również gwiazd 2022 - “Data Science i People Analitics”, czyli praktycznej wiedzy, w jaki sposób je wykorzystywać, aby zawsze mieć kluczowe informacje niezbędne do podejmowania mądrych decyzji i minimalizowania możliwych ryzyk.

W czasach, gdy ludzie muszą być o krok przed postępującą automatyzacją i sztuczną inteligencją naszym obowiązkiem jest ciągłe uczenie się i rozwój, a także obserwacja trendów technologicznych i ich wpływu na nasz biznes i życie. Rola HR jeszcze nigdy w historii nie była tak istotna, ale nakłada to na HR obowiązek bycia na bieżąco i radzenia sobie z zupełnie nowymi projektami i wyzwaniami” - Jowita Michalska, founder & CEO Digital University, Ambasadorka Singularity University Warsaw Chapter

Więcej informacji o wydarzeniu w załączeniu i na https://hrevolution.pl/

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej.

Organizator: Digital University

Kontakt dla mediów:Joanna Talewicz-Kwiatkowska, Digital University,

+48 664 559 527, joanna.talewicz@digitaluniversity.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.