Konferencja Dni HR, 20 czerwca, Katowice

Patronat medialny

Już 20 czerwca 2023 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja "Dni HR" organizowana przez SGP- Training & Consulting. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: Firmy w obliczu wyzwań. Jak angażować i rozwijać talenty w organizacji?

Uczestnicy wysłuchają prelekcji doświadczonych praktyków i ekspertów, którzy w wystąpieniach odniosą się do aktualnych trendów i wyzwań HR. To wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć specjalistów związanych z branżą: Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów, specjalistów związanych z branżą HR, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić doświadczenia.

Program konferencji składa się z pięciu bloków poświęconych m.in.: kompetencjom przyszłości, mentoringowi, budowaniu zaangażowania pracowników w nowoczesnej organizacji i rekrutacji. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w konferencji. 

Data i miejsce:  20 czerwca 2023 r., Park Hotel Diament Katowice**** przy ulicy Wita Stwosza 37. 

Organizator: SGP- Training and Consulting –specjaliści wspierający organizacje w realizacji ich procesów rozwojowych z zakresu: szkoleń, doradztwa, wdrożeń i audytów. Wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona wieloletnim doświadczeniem, licznymi referencjami, nagrodami oraz certyfikatem ISO 9001.

Rejestracja: https://www.dnihr.pl/rejestracja 

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, która pozwoli poznać nowe trendy i wymienić doświadczenia z innymi specjalistami z branży HR.

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.