IT Workplace of Tomorrow, 26 – 27 października 2021r.

Patronat medialny

IT Workplace of Tomorrow to konferencja online, organizowana przez zespół Let’s Manage IT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26 – 27.10.2021 r.

Genezą inicjatywy jest znacznie przyspieszona transformacja miejsca pracy, która sprawia, że sposób, w jaki działa IT zmienia się na naszych oczach. Liderzy IT coraz częściej stają przed wyzwaniami związanymi z pracą zdalną i hybrydową oraz większą trudnością utrzymania pracownika. Obecna sytuacja sprawia bowiem, że pracownikom IT łatwiej migrować między firmami, miastami a nawet krajami.

Podczas konferencji wspólnie omówimy najistotniejsze tematy związane z cyfrową transformacją, zdefiniujemy przyszłość miejsca pracy w IT, a także podejmiemy się wyzwań, które, w obecnej sytuacji rynkowej, stoją przed partnerami biznesowymi HR.

Razem z liderami, managerami IT i partnerami biznesowymi HR odnajdziemy odpowiedzi na pytania, które stawia nam współczesny świat IT. 

- Jak powinien wyglądać powrót do biur po pandemii?

-  Praca w biurze, zdalna czy hybrydowa?

- Jak zarządzać zdalnymi i hybrydowymi zespołami?

- Jak rekrutować i utrzymać pracowników?

- Jakie narzędzia i technologie najlepiej wspierają pracę zdalną i hybrydową?

- Jak zadbać o wellbeing pracowników w modelu pracy zdalnej i hybrydowej?

- i wiele innych.

W ramach wydarzenia odbędzie się 40 sesji w różnych formatach: poprzez prezentacje i wywiady, po dyskusje panelowe. Wszystko to obejmą dwie sceny online, między którymi uczestnicy będą mogli się swobodnie przełączać.

Więcej szczegółów i rejestracja znajdują się na stronie: https://hubs.li/H0XVVb00 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.