Dzień porażki - jak uczyć się na błędach

Patronat medialny

 

Dzień Porażki to unikalna konferencja krzewiąca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością. Pokazujemy, że nieumyślne porażki mogą stać się trampoliną do rozwoju.

Największą siłą Dnia Porażki zawsze są PRELEGENCI! Zobaczcie, z kim spotkacie się w tym roku.

Zaproszeni goście to doświadczenie psychologowie, przedsiębiorcy i trenerzy biznesowi oraz wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Wiedza, którą przekazują, pochodzi z ich wieloletniej, intensywnej praktyki, wspartej nauką, skuteczną metodologią i właściwymi postawami.

Nasi prelegenci inspirują i pomagają w budowaniu silnych, sprawnych, zwinnych organizacji, opartych na zaufaniu, szacunku i współpracy. Wspierają tworzenie zespołów potrafiących wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania

Zachęcamy do skorzystania z ich cennych doświadczeń, którymi podzielą się na @Dzień Porażki 2020!

Jako Partnerzy wydarzenia oferujemy Wam 20% zniżki na zakup biletów na konferencję lub konferencję+warsztaty. Użyjcie kodu „HRPOL20” w trakcie zakupu biletów. Kod jest aktywny do 11 marca 2020 włącznie.

Szczegóły wydarzenia i bilety:

#dzieńporażki #dobraporażka

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.