Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku – Przedsiębiorczość z pasją, 22-23 kwietnia, Lublin

Patronat medialnyWydział Filozofii i Socjologii UMCS oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego są organizatorami III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku – Przedsiębiorczość z pasją, która odbędzie się 22 i 23 kwietnia 2016 roku w Lublinie.
Konferencja jest wynikiem ogromnej pasji i zaangażowania organizatorów w poszerzanie i upowszechnianie wiedzy, praktyki i nowych doświadczeń w dziedzinach coachingu, trenerstwa i doradztwa oraz odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie, jakim cieszą się różne formy rozwoju osobistego. Poprzez konferencję chcemy promować wiedzę o tych dyscyplinach, pokazać ich naukowy i praktycznych charakter oraz tkwiący w nich potencjał dla rozwoju człowieka.

Dlaczego przedsiębiorczość z pasją?

Wierzymy, że aby osiągnąć sukces w tym, co robisz, potrzebne jest autentyczne zaangażowanie oraz pasja. III edycja Konferencji poświęcona jest przedsiębiorczości z pasją. Dedykujemy ją osobom poszukującym inspiracji do doskonalenia własnego biznesu oraz możliwości rozwoju pracowników i liderów. Na swojej drodze przedsiębiorcy i managerowie napotykają wiele wyzwań. Może właśnie dziś stawiasz czoło problemom, a ich rozwiązanie choć jeszcze niedostrzegalne, jest na wyciągnięcie ręki. Głównym zadaniem tegorocznej Konferencji jest pomoc w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania związane ze skutecznym prowadzeniem biznesu. Zaszczepimy w uczestnikach także ideę turkusowych organizacji. Konferencja to okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności o nowatorskie narzędzia, a także forum do wymiany opinii i konfrontacji własnych doświadczeń z wiedzą ekspertów – przedsiębiorców, naukowców, doradców, trenerów i coachów, na co dzień współpracujących z firmami.
Zaprosiliśmy wybitnych prelegentów – przedstawicieli świata nauki i praktyków – specjalistów i autorytety z dziedziny coachingu, trenerstwa i doradztwa, a także doświadczonych przedsiębiorców. Koncepcje, do których nawiążą nasi mówcy to m.in.: design thinking, mentoring, storytelling, Theory U, user experience. Wystąpią u nas m.in: prof. Andrzej Blikle, dr Marcin Chłodnicki, Jacek Rozenek, Mariusz Cyzio, Rafał Kołodziej, Joanna Zawada – Kubik, Małgorzata Żukowska.

Dla kogo jest ta konferencja?

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy:

  • przedsiębiorców, właścicieli firm, przedstawicieli zarządu
  • dyrektorów, menadżerów, liderów
  • coachów, trenerów, doradców, psychologów i osoby profesjonalnie udzielające wsparcia w biznesie
  • przedstawicieli świata nauki
  • osoby działające w administracji publicznej
  • projektantów usług – pasjonatów design thinking i UX
  • pasjonatów rozwoju osobistego
  • oraz wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.

Co zyskasz?

Dwa dni pełne wiedzy coachingowej, trenerskiej i doradczej oraz całe mnóstwo praktycznych narzędzi, rozwiązań i przydatnych umiejętności zdobytych na warsztatach. Poznasz wyjątkowych ludzi z całej Polski. Będziesz mieć szansę na wylosowanie cennych nagród.

Więcej informacji 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.