Akademia PR Managera 360o - LEVEL MASTER

Patronat medialny

HR Managerze, rozwiń komunikację wewnętrzną w swojej firmie!

 Obecni oraz przyszli specjaliści HR w czwartek, 5 marca, będą zgłębiać tajniki skutecznej komunikacji wewnętrznej w firmie. Wszystko za sprawą Akademii PR Managera 360o - LEVEL MASTER, która odbędzie się w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie. To już drugie szkolenie realizowane pod szyldem Akademii Public Relations Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Zainteresowani udziałem jeszcze mają szansę, aby się zapisać.

Akademia PR Managera 360° to cykl szkoleń w formule wykładowo - warsztatowej. W pierwszym z nich - LEVEL BASIC, wzięło udział kilkadziesiąt osób. Byli wśród nich zarówno specjaliści PR firm i korporacji, ale także przedstawiciele działów HR, przedsiębiorcy, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, oraz pracownicy innych branż, ale skoncentrowani na rozwoju swoich kompetencji zawodowych. 

Kolejne szkolenie, czyli Akademia PR Managera 360° - LEVEL MASTER odbędzie się w czwartek, 5 marca, w godz. 9:30 - 18:00, w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie (ul. Piękna 49).

W programie marcowego spotkania zaplanowano zagadnienia dotyczące trendów w komunikacji wewnętrznej w organizacji. W jaki sposób zaprojektować skuteczną strategię komunikacji, z uwzględnieniem różnych grup pokoleniowych pracowników? Jakie narzędzia off- i online do tego wykorzystać? Jak sformułować komunikat w intranecie lub mail, by przykuł uwagę pracowników? Tego dowiedzą się uczestnicy Akademii.

Temat przydatny w pracy specjalisty HR, który również zostanie omówiony podczas szkolenia, będzie dotyczyć personal brandingu, czyli zarządzania marką osobistą. Na zakończenie wydarzenia agencje reklamowe zaprezentują nieszablonowe, kreatywne gadżety, które można wykorzystać w relacjach z pracownikami.


Uczestnicy szkolenia Akademii PR Managera 360° - LEVEL MASTER jednego dnia zdobędą wiedzę aż od 9 ekspertów. W gronie prowadzących jest, między innymi, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, manager komunikacji i public relations, z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Wystąpią również: Dominika Zajączkowska, która pracowała dla międzynarodowych marek jak Zara, Martini, Max Mara, czy Henkel; dr inż. Lidia Grzegorczyk - przedsiębiorczyni, pomagająca właścicielom MŚP i start-upom tworzyć strategie rozwoju i sprzedaży w biznesie; oraz Joanna Jałowiec - dziennikarka, a obecnie również fotografka, która opowie o wizualnych aspektach budowania marki osobistej.

Oprócz szkoleń, wartością dodaną dla uczestników jest możliwość indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z prelegentami.

Wszystkie szczegółowe informacje o Akademii PR Managera 360°, w tym szkoleniu LEVEL MASTER, znajdują się na stronie www.paulinasmaszczkurzajewska.com.

Partnerami Akademii są: the Nest, the Nest Cafe, Bodybar, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, FILIPIAK BABICZ LEGAL sp. k., Kwiaciarnia Badyle, Prowly, Gorilla Coffee, PMX Distribution, Przełom w Odżywianiu, Fotofigury.pl.

Patronat medialny sprawują: HRPolska.pl, MedialnaPerspektywa.pl, magazyn „Law Business Quality”.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.