Każde biuro, niezależnie od wielkości, potrzebuje odpowiednich narzędzi, które ułatwią codzienną pracę i zwiększą jej efektywność. W niniejszym artykule omówimy, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru podstawowych urządzeń biurowych.
Czytaj więcejBiznes jednoczy siły w charytatywnym wyścigu ALL4Kids Charity Race
ALL4Kids to dobroczynna platforma utworzona z inicjatywy Rothschild & Co, która już od kilku lat jednoczy kilkadziesiąt firm i setki pracowników - we wspólnym pomaganiu. Głównym celem jest wyrównywanie szans młodych pokoleń, dzieci i młodzieży ze środowisk mniej uprzywilejowanych, a także propagowanie zdrowego stylu życia. Właśnie rusza IV edycja Charity Race 2024, charytatywnego wyścigu opartego na dobrej zabawie i sportowej rywalizacji, którym przyświeca szczytny cel.
Czytaj więcejNowe biznesowe serce Warszawy – biura na warszawskiej Woli
Strefa biurowa Zachodnie Centrum, obejmująca dzielnicę Wola, jest jednym z najważniejszych i najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych Warszawy. Jak zwiększa się i ile kosztuje powierzchnia biurowa na Woli? Dlaczego firmy poszukujące biur na wynajem w Warszawie coraz chętniej wybierają tę dzielnicę? Które inwestycje powstające na Woli należą do szczególnie ciekawych i wyczekiwanych biurowców w Warszawie? Wskazujemy najważniejsze informacje o rynku biurowym Zachodnie Centrum Warszawy.
Czytaj więcej5 rzeczy, które warto wiedzieć o regulaminie pracy
Regulamin pracy to inaczej wewnątrzzakładowe źródło prawa pracy, które określa organizację i porządek pracy, a także związane z tym prawa i obowiązki pracodawcy oraz pracowników. Tego typu akt regulujący poprawia działanie firmy. Pełni bowiem funkcję ochronną dla obu stron, które funkcjonują na podstawie wewnętrznych norm – określonych i opublikowanych w postaci regulaminu. Co zatem trzeba i warto wiedzieć o regulaminie pracy? Oto 5 najważniejszych punktów.
Czytaj więcejPoszukujesz propozycji dotyczącej optymalizacji strony internetowej? Wybierz Aktywny Model Rozliczeń SEO
W obecnej globalnej arenie cyfrowej, istotną funkcją jest optymalizacja strony internetowej. Rosnące zainteresowanie handlem elektronicznym sprawia, że każdy sklep online musi osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej. Jednak jak skutecznie zoptymalizować witrynę internetową i jednocześnie osiągać cele biznesowe, takie jak wzrost sprzedaży na określonym poziomie? Warto zwrócić uwagę na propozycję Aktywnego Modelu Rozliczeń.
Czytaj więcejWybór dostawcy usług outsourcingowych: Kluczowe czynniki i strategie skutecznego wyboru
Poszukujesz idealnego dostawcy usług outsourcingowych dla swojej firmy? Poznaj najważniejsze kryteria i sprawdzone strategie, które pomogą Ci dokonać skutecznego wyboru. Dowiedz się jak zidentyfikować dostawców o odpowiednich kompetencjach i wybrać najlepszą ofertę. Ten artykuł podpowie Ci czym kierować się przy wyborze partnera, który przyczyni się do sukcesu Twojej firmy. Zdobądź przewagę konkurencyjną poprzez mądry wybór i skorzystanie z zewnętrznych zasobów sprawdzonej firmy outsourcingowej.
Czytaj więcejWspółpraca z influencerem krok po kroku
Influencerzy są wszechobecni i mają znaczący wpływ na kształtowanie gustów swoich odbiorców. Internetowi twórcy, poza tworzeniem angażującego lub rozrywkowego contentu, bardzo chętnie podejmują współprace marketingowe. Poznaj tajniki działań promocyjnych, w których prym wiodą influencerzy, i sam zdecyduj czy taka forma marketingu odpowiada Twoim potrzebom!
Czytaj więcejDlaczego szybkość strony ma znaczenie?
Szybkość ładowania się strony jest obecnie jednym z istotniejszych wskaźników, na który zwracają uwagę zarówno klienci, jak i wyszukiwarka Google.
Czytaj więcejWysoka cena braku cyberbezpieczeństwa
Ataki hakerskie na infrastrukturę przedsiębiorstw, szkół czy placówek ochrony zdrowia, stanowią poważne zagrożenie nie tylko dla działań wyżej wymienionych, ale też dla zwykłego człowieka. Przypuśćmy, że ofiarą hakerów zostaje szpital: włamywacze szyfrują dane, a administracja traci do nich dostęp. Czy informacje o pacjentach będą odczytane i zostaną przedmiotem sprzedaży na forach w darknecie, czy też pozostaną jedynie trofeum hakera – nigdy nie da się tego przewidzieć. Dlatego w interesie podmiotów z różnych dziedzin gospodarki leży podjęcie decyzji o współpracy ze specjalistami, którzy zajmują się ochroną przed atakami cybernetycznymi. Niestety powołanie własnego zespołu reagowania na incydenty bezpieczeństwa, tzw. CSIRT-u, jest kosztem znacząco przewyższającym możliwości finansowe wielu firm. Rozwiązaniem tego problemu może być skorzystanie z Cyber Pakietów Orange.
Czytaj więcejJak wybrać fotel biurowy do firmy?
Fotel jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia stanowiska pracy biurowej. Konkretny model zapewni optymalny komfort w trakcie wykonywania zawodowych obowiązków w pozycji siedzącej. Na co zwracać uwagę przy zakupie ergonomicznego fotela do biurka? Dowiedz się więcej już teraz i zapewnij sobie oraz swoim pracownikom najlepsze warunki pracy.
Czytaj więcejJak zmienić biuro w benefit dla pracownika?
Dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy może stać się magnesem zachęcającym pracowników do pracy stacjonarnej i elementem, który wyróżni pracodawcę na tle konkurencji.
Czytaj więcej53% liderów HR uznaje za swój priorytet na 2023 r. zarządzanie zmianą
Realia gospodarcze ostatnich lat udowodniły, że rynkowe zakłócenia stają się obecnie coraz częstsze, co z kolei sprawiło, że biznesowa stabilność według dotychczasowej definicji nie ma już w praktyce miejsca.
Czytaj więcejMaksymalna kwota pożyczki
Zastanawiasz się, ile środków możesz pożyczyć z banku lub innej firmy pożyczkowej? Warto też pamiętać, że całkowita kwota pożyczki, którą rzeczywiście masz szansę otrzymać, zależy od tego, jak pożyczkodawca oceni Twoją zdolność kredytową.
Czytaj więcejBody Leasing oraz Team Leasing – silne relacje podstawą długotrwałej współpracy
Body Leasing oraz Team Leasing pozwalają tworzyć mocne relacje z klientami, co stanowi podstawę do współpracy na długie lata. Sprawdź, na czym polega Body Leasing i jak dbać o kontakty, by umacniać swoją pozycję na rynku.
Czytaj więcejKorekta PIT-37 – w jaki sposób naprawić popełniony błąd?
Czasem zdarza się, że w zeznaniu podatkowym – już po wysłaniu go urzędu skarbowego – znajdujemy błąd rachunkowy lub okazuje się, że zapomnieliśmy o uwzględnianiu ulgi podatkowej, która nam przysługuje. W takim wypadku mamy prawo złożyć korektę zeznania podatkowego.
Czytaj więcejBałagan w firmowej poczcie e-mail? Profesjonalny helpdesk pomoże
Profesjonalny helpdesk pomoże w uporządkowaniu zadań specjalistów i usprawni obsługę klienta.
Czytaj więcejJak restrukturyzacja zadłużenia może pomóc przedsiębiorcy?
Czym jest postępowanie restrukturyzacyjne i kiedy właściwie powinno się je rozpocząć? Czy w ogóle opłaca się korzystać z restrukturyzacji? Jeśli szukasz informacji na ten temat, zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.
Czytaj więcejJak efektywnie zarządzać sprzedażą z oprogramowaniem Contact Center?
Zarządzać efektywnością sprzedaży można na dwa sposoby. Można czekać, aż wszystko zrobi się samo, ale w praktyce takie rozwiązanie prowadzi do dużych strat, a następnie do bankructwa. Można też spróbować wdrożyć nowe narzędzia, dzięki którym uda się lepiej zorganizować pracę osób bezpośrednio odpowiedzialnych za sprzedaż.
Czytaj więcejJak wyrobić Zieloną Kartę? Artykuł sponsorowany przez LINK4
Podczas wyjazdu poza kraje Unii Europejskiej często musisz zadbać o wyrobienie Zielonej Karty. Ten dokument jest międzynarodowo uznawanym poświadczeniem zawarcia ubezpieczenia OC.
Czytaj więcejJak zoptymalizować procesy biznesowe w przedsiębiorstwie?
Aby firma mogła osiągnąć sukces, musi posiadać szereg przewag konkurencyjnych. Jednym z najlepszych sposobów na zbudowanie wysokiej pozycji w branży jest optymalizacja procesów biznesowych. Jest to długotrwały proces, który musi być nieustannie dostosowywany do dynamicznie zmieniających się uwarunkowań rynku. W poniższym artykule tłumaczymy, jak zoptymalizować procesy biznesowe w przedsiębiorstwie.
Czytaj więcejKredyt pozabankowy – co ukrywa się pod tym pojęciem?
Zależy Ci na jak najkrótszym czasie rozpatrywania wniosku pożyczkowego?
Czytaj więcejJak usprawnić zarządzanie projektami w firmie?
Podstawą funkcjonowania zarówno dużego, jak i małego przedsiębiorstwa, jest realizowanie rozmaitych projektów. Jeśli chce się osiągnąć konkretne cele oraz uzyskać jak najlepsze efekty, należy zadbać o odpowiednią organizację i nadzór.
Czytaj więcej18 września międzynarodowym dniem równej płacy!
Rok temu ONZ wyznaczył nową, istotną datę w kalendarzu – 18 września to od tej pory Międzynarodowy Dzień Równej Płacy
Czytaj więcejPracownicy pozytywnie oceniają swoje relacje z przełożonym
Od szefów oczekują empatii, szacunku i konsekwencji w działaniu
Czytaj więcejJak działa PR wewnętrzny? Czy jest konieczny?
Warto pamiętać, że najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa są zawsze osoby w nim zatrudnione. Czym jest PR wewnętrzny i jak działa?
Czytaj więcejPolski pracownik, to zestresowany pracownik. Dlaczego?
Stres jest jednym z głównych czynników występujących w miejscu pracy, a mających negatywny wpływ na stan zdrowia pracowników.
Czytaj więcejNowa rola lidera w międzypokoleniowym zespole
W Maxi Zoo dział People buduje międzypokoleniowy zespół. Firma wdraża nowe rozwiązania w dziedzinie kultury organizacyjnej i komunikacji, dopasowując się do potrzeb pracowników w różnym wieku. Jak dostosować model organizacyjny oraz jaka jest nowa rola lidera opowiada Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska.
Czytaj więcejJak przygotować się do urlopu, by móc spokojnie wypoczywać?
Jak zatem przygotować się do urlopu? Jak zaplanować zadania i co zrobić, by móc wypoczywać ze spokojną głową
Czytaj więcejCo to jest dźwignia finansowa w tradingu na Forex?
Jeśli jesteś początkującym inwestorem? Chcesz wypracować zysk, a jednocześnie nie dysponujesz zbyt dużeym kapitałem początkowym? Z pewnością zadajesz sobie także pytania dotyczącej natury dźwigni finansowej i jej potencjalnej użyteczności w handlu na rynku Forex. Poniżej znajdziesz odpowiedzi, których szukasz. Sprawdź zatem jak zarabiać bezpiecznie i z zyskiem.
Czytaj więcejDo czego pracownikom potrzebne jest biuro?
Biuro jako miejsce pracy stanowi bardzo ważny element życia zawodowego. Nie jest to tylko fizyczna przestrzeń z określonym wyposażeniem, w której się spotykamy, ale przede wszystkim ludzie, którzy w niej przebywają.
Czytaj więcejCzy warto rejestrować znaki towarowe?
Mówi się „umiesz liczyć to licz na siebie”. Ta zasada świetnie sprawdza się jeżeli chodzi o prawną ochronę marki. Jeżeli liczysz, że nie robiąc nic twoja nazwa jest świetnie chroniona przez prawo... to możesz się przeliczyć.
Czytaj więcejBadanie EY: Ośmiu na dziesięciu dyrektorów finansowych uważa, że wartość organizacji warto mierzyć nie tylko poprzez wskaźniki finansowe
Jak wynika z badania przeprowadzonego przez EY, 84% dyrektorów finansowych (CFO) uważa, że muszą zbalansować konieczność osiągania dobrych wyników w krótkim okresie z koncentracją na bardziej trwałych wartościach. Również co ósmy dyrektor finansowy przyznaje, że główni akcjonariusze coraz częściej postrzegają funkcję CFO jako przewodnika w tworzeniu długoterminowych wartości w firmach.
Czytaj więcejIntegracja zespołów wielokulturowych online
Przejście z pracy stacjonarnej na pracę zdalną postawiło przed rynkiem nowe wyzwania, które wpływają nie tylko na sposób działania pracowników, ale także na komunikację w zespołach oraz poziom motywacji i integracji wewnątrzzespołowej.
Czytaj więcejZdrowie psychiczne, a efektywność pracowników. Dlaczego warto dbać o zespół?
10 października obchodziliśmy światowy dzień zdrowia psychicznego – temat zyskujący na coraz większym znaczeniu również w obszarze zawodowym. Sukces zaczyna się od głowy, dlatego chcąc mieć zgrany, sprawnie działający zespół lojalnych osób i dobrze prosperującą firmę warto zadbać także o kondycję psychiczną pracowników i zarządu.
Czytaj więcejŻołnierza poznaje się w boju, a nie na manewrach
Rozmowa z Ryszardem Pieńkowskim, założycielem Grupy INFOR, właścicielem i przewodniczącym rady nadzorczej INFOR PL SA, o roli liderów w okresach kryzysowych, podejmowaniu trudnych decyzji, budowaniu zespołu, digitalizacji mediów i szansach, jakie kryzys stwarza odważnym wizjonerom.
Czytaj więcejElastyczność pracy oraz kultura zaufania w postpandemicznej rzeczywistości
Pandemia wpłynęła na upowszechnienie się elastycznych form pracy, również w organizacjach, które nie miały w planach rezygnowania z obecności pracowników w biurze. Jak, w obliczu tej zmiany, zmieniły się oczekiwania pracowników? Dla kogo praca zdalna jest największym wyzwaniem? I dlaczego zaufanie wychodzi na pierwszy plan w relacji pracodawca-pracownik?
Czytaj więcejDobry komunikat to komunikat właściwie zaadresowany – o komunikacji wewnętrznej w zakładzie produkcyjnym
Jak wynika z raportu Deloitte Trendy HR 2018 poczta elektroniczna (98%) i telefon (92%) to 2 najczęściej wykorzystywane firmowe kanały komunikacyjne. Ale co w sytuacji, jeśli znaczna część zespołu nie posiada służbowego telefonu i adresu mailowego? Opowiada o tym Dominika Frydlewicz, HR Manager firmy Cedo.
Czytaj więcejElastyczność specjalistów i menedżerów w dobie zmiany
Najnowszy raport Antal oraz Cushman & Wakefield opisuje trendy m.in. w zakresie elastyczności specjalistów i menedżerów w kontekście czasu pracy, miejsca jej wykonywania, ale także – zajmowanej przez nich roli.
Czytaj więcejRóżnorodność siłą napędową biznesu
Organizacje, które dbają o różnorodność w środowisku pracy, zyskują na tym finansowo – tak wynika z raportu firmy rekrutacyjnej Hays. Różnorodność w biznesie popłaca. I to dosłownie.
Czytaj więcejKonflikt w zespole – katastrofa czy szansa?
Gdy w zespole wybucha konflikt, oznacza to wyzwanie zarówno dla pracowników, jak i dla szefa. Co wtedy robić?
Czytaj więcejPoczuj się w delegacji jak w domu – najem średnioterminowy w Warszawie w No.44 Luxury Rentals
Wyobraź sobie, że Twoja firma planuje na kilka miesięcy sprowadzić ważnego pracownika do biura w Warszawie i zakwaterować go, albo też, że musisz znaleźć nocleg dla gościa z Centrali, który będzie pracował w ramach projektu w warszawskim biurze.
Czytaj więcejJak komunikować się z zespołem wielopokoleniowym?
W dzisiejszych czasach na rynku pracy spotykają się aż cztery pokolenia pracowników: przedstawiciele generacji Baby Boomers oraz pokolenie: X, Y, Z. Taka sytuacja rodzi duże wyzwania dla osób zarządzających firmami, menadżerów oraz dla samych pracowników.
Czytaj więcejOrganizacje w czasie i po pandemii
Jakie działania powinni podjąć pracodawcy by przygotować siebie i swoich pracowników na nadchodzącą przyszłość?
Czytaj więcej
6 wskazówek jak efektywnie organizować pracę w zdalnych zespołach
Zaufanie staje się podstawą, a odpowiednio dobrane narzędzia zapewniają ciągłość zadań i projektów. Praca zdalna dziś dla wielu przedsiębiorstw jest normą, dla innych to zupełnie nowe realia, do których muszą się dostosować.
Czytaj więcejLider na czas kryzysu
Pandemia COVID-19 postawiła wszystkich liderów przed ogromnym wyzwaniem. Dla dużej części z nich to prawdopodobnie najtrudniejszy moment w karierze zawodowej i największy test z przywództwa.
Czytaj więcejJak Polak z… obcokrajowcem, czyli 5 przykazań zarządzania międzynarodowym zespołem
Polacy lubią pracować z obcokrajowcami – potwierdza to aż 74 proc. pracowników ankietowanych w Polsce przez firmę Randstad w ramach globalnego badania „Workmonitor”. To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę cudzoziemców podejmujących pracę w naszym kraju. Jednak zarządzanie międzynarodowymi zespołami to duże wyzwanie.
Czytaj więcejSiedem pułapek onboardingu
Onboarding staje się coraz poważniej traktowanym elementem gry o dobrego pracownika. To nie tylko niższe koszty, ale zwiększenie szans na długą i satysfakcjonującą pracę w firmie. Zastanówmy się więc, na co warto zwrócić uwagę realizując ten proces?
Czytaj więcejEfektywność w miejscu pracy
Czy pora rozpoczęcia pracy ma znaczenie?
Czytaj więcejTOP3 barier, które hamują rozwój innowacyjności w Polsce
Firmy, które chcą być technologicznie i innowacyjnie rozwinięte, powinny znaleźć w Polsce lepsze wsparcie
Czytaj więcejOrganizacja czasu - czy robisz to dobrze?
Kluczem do efektywności jest? Organizacja
Czytaj więcejO kobiecie w finansach
Kobiety na stanowiskach zarządczych wciąż w mniejszości
Czytaj więcejMultitasking umarł
Sześć eksperckich rad, które pomogą być bardziej produktywnym w pracy
Czytaj więcejKluczowa rola liderów w organizacji
Samodzielni i skuteczni- ciągle w cenie!
Czytaj więcejNowoczesny savoir-vivre w biznesie
Na czym polega?
Czytaj więcejCompliance – wyzwanie stojące przed polskimi przedsiębiorcami
Co oznaczają zmiany wprowadzane przez nową ustawę?
Czytaj więcejZbadano, ile IBM zyskał na wdrożeniu design thinking. Zwrot z inwestycji w dziesiątkach milionów dolarów
Na czym polega fenomen tej metody?
Czytaj więcejCzy macierzyństwo przeszkadza w karierze?
Wyniki badania "Menedżer w szpilkach"
Czytaj więcejGranice kontroli pracownika
Jak kontrolują polscy pracodawcy?
Czytaj więcejZarządzanie po polsku, czyli warto inwestować w relacje międzykulturowe
Zdalnie zarządzane zespoły zróżnicowane kulturowo to nie tylko wyzwania
Czytaj więcejPołączenie chmury, sztucznej inteligencji oraz sieci 5G istotnie wpłynie na szybkość podejmowania decyzji w biznesie
Najważniejsze trendy technologiczne 2019 roku
Czytaj więcejMenedżer w szpilkach, czyli kilka słów o kobiecie w biznesie
Liczba kobiet w biznesie rośnie, sprawdź najnowszy raport!
Czytaj więcejCzy w systemy klasy ERP powinna zainwestować każda organizacja?
Systemy porządkują procesy i pozwalają na proaktywne reagowanie na zmiany
Czytaj więcejJak zarządzać stresem pracownika?
Długie godziny pracy, napięte terminy oraz wciąż rosnące wymagania sprawiają, że czujemy się zmęczeni
Czytaj więcejZdrowe benefity - jak pokazać, że pracodawcy zależy na zdrowiu pracownika
Wszystko zaczyna się od edukacji
Czytaj więcej12 miliardów złotych na benefity pracownicze w 2018 r.
Według prognoz rynek benefitów wciąż będzie rósł w siłę, także w obszarze zdrowia pracowników.
Czytaj więcej
Constant feedback, bo warto!
Rozmawiajmy! I niech będzie to „constant” dla przedsiębiorstwa
Czytaj więcejJak budować lojalne i zaangażowane zespoły?
Ważne, aby pracownik utożsamiał się z miejscem pracy
Czytaj więcejOtwarte innowacje: dlaczego potrzebujemy nowego podejścia we współpracy korporacji i startupów?
Transformacja dzisiaj lub zagrożenie istnienia jutro
Czytaj więcejNie tylko bony i paczki dla dzieci. Top 10 świąteczych pracoumilaczy
Jak zarządzać różnorodnością w firmie z sektora nowoczesnych usług biznesowych?
Różnorodność pozwala firmie patrzeć na świat z różnych perspektyw.
Czytaj więcejCo ma wspólnego triatlon z normą iso 50001 ? Czy to ten sam proces?
O zasadzie zachowania minimum energii.
Czytaj więcejZadbaj o swojego księgowego!
W Polsce brakuje księgowych. Z tymi kompetencjami pracownik znajdzie pracę od ręki.
Czytaj więcejCo ma Hipokrates do nowych technologi?
Sztuczna inteligencja i szkolenia z etyki. Wyniki badania SAS i partnerów: "Accenture Applied Intelligence".
Czytaj więcejPolscy pracownicy z apetytem na awans.
Prawie połowa zdobędzie wyższe stanowisko?
Czytaj więcejO technologiach, ludziach i odpowiedzialności
8. edycja Europejskiego Kongresu MŚP
Czytaj więcejZarządzanie zmianami w obliczu nowych pokoleń
Szef- dyktator czy kumpel?
Robert Zych: Jakie jest główne zadanie szefa?
Czytaj więcej7 rad dla współczesnego menedżera od kapitana okrętu
Wyznacz wspólny kierunek i dostosuj styl zarządzania do kompetencji zespołu
Czytaj więcejSposób na narzekającego pracownika
Sylwia Szymańska: Zacznij "odtruwanie"
Czytaj więcejCzego menedżerowie mogą nauczyć się od mistrzów świata?
Romana Gładych: Spójrzmy na analogie między światem sportu i biznesu
Czytaj więcejKolorowo mi. HR na różowo
Tatiana Szczęch: Jak powinien ubierać się HR?
Czytaj więcejCzy stresem można zarządzać?
Agata Rajchel: Ignorować, walczyć, oswoić?
Czytaj więcejCo menedżer powinien wziąć z psychologii sportu?
Mateusz Majchrzak: Wnioski Cię zaskoczą!
Czytaj więcej5 sposobów na to, by nieświadomie nie ulec perswazji
Artur Gryzik: Bądź uważny, neutralizuj, ale nie przesadzaj
Czytaj więcejRytm okołodobowy a zarządzanie czasem_cz.2
Paulina Węgrzyn: O tegorocznej Nagrodzie Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii?
Czytaj więcejRytm okołodobowy a zarządzanie czasem
Paulina Węgrzyn: Jak świat biznesu może skorzystać na tegorocznej Nagrodzie Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii
Czytaj więcejMotywowanie pracowników w obliczu kryzysu
Robert Zych: O standardach szefowania
Czytaj więcejOpen Space Technology (OST)- Poznaj metodę inną niż wszystkie!
„Efektywność zespołów wirtualnych – próżniactwo społeczne”
Paweł Woźniak: W skrajnych przypadkach koszty pracy zdalnej są większe od korzyści
Czytaj więcejJak zarządzać talentami, aby pobudzić zaangażowanie pracowników?
Anna Sarnacka- Smith: Wszyscy, czy najlepsi?
Czytaj więcejMultitasking z głową
Katarzyna Faczyńska: Jak pokonać u siebie tendencję do wielozadaniowości?
Czytaj więcejStres w pracy – przyjaciel czy wróg?
Katarzyna Faczyńska: Rusza cykl "Pracuj z głową"
Czytaj więcejZmiany zaczynają się od dobrego planu
Uwierz w swój zespół i uczyń go wielkim
dr Prokopowicz: Paradoks przywództwa i Efekt Pigmaliona
Czytaj więcejSamozarządzanie kluczem do osiągania celów biznesowych?
Łukasz Rompel: Zaufanie podstawą sukcesu
Czytaj więcejW kręgu mitów menedżerskich
Mirosław Tarasiewicz, Sławomir Jarmuż: Jak ocenić sens i efekty pracy menedżerów?
Czytaj więcejPraktyczNIE ASERTYWNOŚĆ
Agnieszka Bielewicz: Gdy zaczynam rozmawiać o asertywności...
Czytaj więcejMamy dowody! Fair HR 2017 już za nami
Zapraszamy na relację z wydarzenia
Czytaj więcejMenedżer mówcą inspiracyjnym
Bartosz Liberski: Lider wpływa na postawy i wartości
Czytaj więcejCzego możemy nauczyć się od Holendrów?
Dora Pędziwiatr: Holandia okiem trenera
Czytaj więcejAsertywNIE o asertywności i Nie!
Beata Kaczor: Asertywnie? Czyli jak?
Czytaj więcejJak podtrzymać ogień?
Paweł Woźniak: Jak zaradzić wypaleniu zespołu?
Czytaj więcejNie kontroluj pracowników
Krzysztof Manthey: Szef, który nie kontroluje bez przerwy swoich ludzi, ma czas by nimi mądrze i skutecznie… zarządzać
Czytaj więcejJak pozostać świadomym szefem w każdej fazie rozwoju zespołu?
Premierowo w HRPolska.pl zapowiedź książki Roberta Zycha „Szef w relacji z zespołem”
Czytaj więcejCzego trener nauczył się od mówcy
Bartosz Liberski: Abecadło trenerskie... ginie w szkoleniowej rutynie
Czytaj więcejEfektywność biznesowa szkoleń- mission possible
Zofia Barańska: 6 dobrych praktyk w zarządzaniu szkoleniami
Czytaj więcejNeuro-Przywództwo, czyli jak właściwie wykorzystać potencjał pracowników?
Anna Urbańska: Róbmy to, w czym jesteśmy najsilniejsi, nie próbujmy na siłę naginać swoich umiejętności
Czytaj więcejCzy wystąpienia publiczne mają jeszcze sens?
Bartosz Liberski: Dla mówców i nie tylko
Czytaj więcejMBA w 2020 roku
Czy nadal będzie istniało?
Czytaj więcejNagrody w konkursie "Książka dla Trenera 2015" już rozdane
Poznajcie Książki Laureatki
Czytaj więcejJak zbudować wydajny zespół?
Katarzyna Jarośka-Kurowska: Pamiętaj, że Twoi ludzie są Twoją firmą
Czytaj więcejTechniki i tematy szkoleniowe w polskich firmach 2016 rok
Wyniki badania
Czytaj więcejBiznesowy wymiar szkoleń- standard HRD BP
Magdalena Turowska-Kwapisz, Marcin Krukar: Jak przekonać klienta, że szkolenie to inwestycja?
Czytaj więcejJak wybrać idealne szkolenie?
Artur Chojnacki: Szkolenie niejedno ma imię
Czytaj więcejJak nauczyć handlowców sprzedawać rozwiązania
Marek Urban: Badanie potrzeb klienta to nie tylko pytania o parametry techniczne
Czytaj więcejEwaluacja szkoleń - standard HRD BP
Weronika Witczak, Jacek Czapski: Ciąg dalszy- o standardach pracy trenera
Czytaj więcejNowe umiejętności pilnie poszukiwane
Wyszkolony pracownik zapewni firmie sukces na rynku
Czytaj więcejSzkolenia zamknięte dla firm
Jakub Lewandowski: Najlepszy wybór przedsiębiorcy
Czytaj więcejMarka osobista - ekshibicjonizm czy konieczność?
Magdalena Siwińska: Pułapki kreowania siebie
Czytaj więcejPułapki CSR, czyli jak pogodzić altruizm z przedsiębiorczością
Marta Wirecka: CSR to nie filantropia, NGO to nie agencja reklamowa
Czytaj więcejPrezes mówi ludzkim głosem – przemówienie wigilijne
Marcin Fijoł: Jak to dobrze zrobić?
Czytaj więcejJak przygotować firmę do systemowego zarządzania wiedzą?
Joanna Zwolińska, Tomasz Dąbrowski: Nie ma uniwersalnego systemu zarządzania wiedzą
Czytaj więcejWymiernie i niewymiernie o efektach działań rozwojowych
Magdalena Siwińska: Polska rzeczywistość rozwojowa
Czytaj więcejBy nauka nie poszła w las
Beata Adamczyk- Nowak: Mechanizmy uczenia się ludzi dorosłych
Czytaj więcejFacylitacja jako metoda radzenia sobie z dynamiką grupy
Małgorzata Gwóźdź: Najlepsze rezultaty grupy w optymalnym czasie
Czytaj więcejProjektowanie szkoleń - standard HRD BP
Michał Szczypek, Wojciech Kaczmarek: O standardach pracy trenera
Czytaj więcejCzłoWIEK nie zna granic
Relacja z wydarzenia Diversity Hub
Czytaj więcejCzego uczyć handlowców?
Beata Adamczyk-Nowak: Kiedy klient zna potrzebę, nie licz na sprzedaż
Czytaj więcejW alfabecie talentów odnajdź swoje…
Małgorzata Oświata: Często zauważamy niestety wyłącznie swoje słabości...
Czytaj więcejJak pokonać lęk przed wystąpieniami publicznymi?
Patrycja Grzybowska: Sposób na 5!
Czytaj więcejTop Lista najlepszych książek dla menedżerów HR_cz.2
Lektura uzupełniająca
Czytaj więcejTop Lista najlepszych książek dla menedżerów HR_cz.1
Lektura obowiązkowa
Czytaj więcejEvent Training czyli jak łączyć szkolenia z integracją
Justyna Markusik, Karol Lisowski: Impreza integracyjna to wyzwanie, które wymaga dobrego przygotowania
Czytaj więcejOdpocząć... od siebie
Beata Adamczyk-Nowak: Czy potrafisz znaleźć czas na lenistwo?
Czytaj więcejMenedżer coachem?
Małgorzata Binias-Wilga: O coachingowym stylu zarządzania
Czytaj więcejPolecamy COCONAT (Community and Concentration in Nature)
Karolina Iwa: Sposób na kreatywną pracę zespołów poza biurem
Czytaj więcejO co chodzi w zarządzaniu sytuacyjnym?
Andrzej Niemczyk, Anna Niemczyk: Znane i modne, rzadko stosowane w praktyce
Czytaj więcejOtwieranie Przestrzeni – międzynarodowy trening Open Space Technology w Polsce
Karolina Iwa zaprasza na relację z wydarzenia
Czytaj więcejMit nr 3. Wielkość mózgu wpływa na inteligencję
O różnicach damsko- męskich mierzonych rozmiarem kapelusza
Czytaj więcejTwój mózg Cię potrzebuje
Jak podnieść aktywność szarych komórek?
Czytaj więcejMit nr 2. Posiadamy jedną dominującą półkulę mózgu
Czy trening prawej półkuli pomaga pokonać ograniczenia rozwoju osobistego?
Czytaj więcejMit nr 1. Używamy tylko 10% mózgu
"Naucz się wykorzystywać swój mózg w 100%" Czy to możliwe?
Czytaj więcejWarszawskie Wyzwania HR
Zapraszamy na relację z wydarzenia
Czytaj więcejDla Polaków liczy się rozwój!
Coraz częściej poszukujemy możliwości budowania kariery zawodowej na poziomie międzynarodowym
Czytaj więcejMenedżerowie boją się asertywności?
Ilona Rajchel: Bierni pracownicy to problem każdej firmy
Czytaj więcejWartość kapitału ludzkiego
PARP: O nowych narzędziach ewaluacji pracy młodych
Czytaj więcejBadanie rynku trenerów 2014
Wyniki ogólnopolskiego badania trenerów biznesu w ramach projektu PARP
Czytaj więcejTargi HRD Innovations EXPO relacja z wydarzenia
21 listopada odbyły się w Warszawie targi usług szkoleniowo - doradczych: ciekawi wystawcy, sesje expo, samplingi, konkursy
Czytaj więcejUwaga PSYCHOBIZNES!
Paweł Fortuna: Czy istnieją jakieś granice etyczne w pracy szkoleniowej?
Czytaj więcejZmiana nawyków
Beata Adamczyk- Nowak: Jak nie zmarnować umiejętności, które daje szkolenie
Czytaj więcejAsertywnie w miejscu pracy
Paweł Cholewka: O asertywności, czyli poczuciu sprawczości nad własnym życiem
Czytaj więcejT jak TRENER BIZNESU
Ewelina Tyc: W słowniczku językoznawcy: TRENER BIZNESU
Czytaj więcejSprzedaż nie musi być nudna
Andrzej Niemczyk: Jak zmotywować handlowców do działania?
Czytaj więcejSezon na polskość
Etykieta językowa na szkoleniu, czy to się opłaca?
Czytaj więcejJak cię słyszą, taki jesteś trenerze
O kulturze języka i budowaniu autorytetu trenera
Czytaj więcejJak uczyć rozwiązywania problemów?
Beata Adamczyk- Nowak: Na szkolenie w złym humorze? Jaki nastrój powinni mieć uczestnicy szkoleń.
Czytaj więcejSzkolenia nie działają
Irena Dąbrowska-Pięda: Czy szkolenie pracowników ma sens?
Czytaj więcejWirtualny trener
Już wkrótce zastąpi tradycyjnego?
Czytaj więcejSzkolenie celem samym w sobie?
Adekwatnie sformułowane cele szkolenia urzeczywistniają jego realizację. Szkolenie jednak nie może być celem samym w sobie.
Czytaj więcej