Body Leasing oraz Team Leasing – silne relacje podstawą długotrwałej współpracy

Zarządzanie, Czytelnia

Jakie Body Leasing daje korzyści?

Składy poszczególnych zespołów mogą się różnić w zależności od konkretnego zadania. Body Leasing daje możliwość wynajęcia lub zatrudnienia specjalisty w danej dziedzinie, do konkretnego zlecenia. Z kolei Team Leasing to pozyskanie całego zespołu. To elastyczne podejście do zatrudniania i współpracy. Euvic znajduje i oferuje współpracę z odpowiednimi ekspertami do powierzonego zadania. 

Dostarcza specjalistów dobranych do wymagań danego biznesu – m.in. managerów, architektów, developerów testerów manualnych, UX designerów i innych ekspertów z branży IT. Opierając się na cennym doświadczeniu, pomagamy określić potrzeby firmy, by umożliwić jej jak najszybszy i najlepszy rozwój w dynamicznym tempie. 

Odpowiednie zarządzanie talentami to klucz do sukcesu – idealnie skompletowany zespół, w oparciu o potrzeby klientów, daje największe szanse na osiągnięcie sukcesu. W ramach Body Leasingu można korzystać z umiejętności pojedynczych specjalistów lub zespołów projektowych, które najlepiej wpiszą się w założenia danego projektu i kultury organizacyjnej firmy.

Poza tym Body czy Team Leasing to nie tylko sposób na pozyskanie wartościowych pracowników na określony okres, ale także spora oszczędność czasu i pieniędzy. Można skorzystać z umiejętności perfekcyjnie dobranego specjalisty IT, ale bez konieczności jego zatrudniania. 

Postaw na silne i długotrwałe relacje z klientami

W przypadku Body Leasingu znaczenie ma współpraca, która pozwoli na dostęp nie tylko do rzetelnej wiedzy, ale także umiejętności zespołów projektowych oraz wielu różnych specjalistów IT. Takie usługi oferuje m.in. Euvic – polska firma, która specjalizuje się w szeregowaniu według potrzeb i dopasowywaniu rozwiązań do wymagań danego projektu, a także w weryfikacji umiejętności. To możliwość pracy bez ograniczeń kadrowych czy technologicznych.

Zespół stworzony odpowiednio do projektu 

Euvic dobierze odpowiednich specjalistów do zadania – a w razie potrzeby zagwarantuje wsparcie dodatkowych ekspertów, by stworzyć zespół idealny do realizacji danego zadania. Kwestie związane z zatrudnieniem są po stronie Euvic, by klient mógł w pełni zająć się własnym biznesem, bez obciążania go dodatkowymi obowiązkami.

Więcej na temat Body Leasing oraz Team Leasing znajdziesz na blogu Euvic: https://www.euvic.com/pl/oferta/body-team-leasing/. 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.