Efektywne zarządzanie celami metodą OKR

Żyjemy w świecie, w którym pęd i zmiana stała się normą i częścią naszej codzienności. Adaptacja i innowacyjność są więc filarami trwałego biznesowego sukcesu – łatwo jednak się w tym zaplątać, a prawdziwym wyzwaniem może okazać się znalezienie skutecznej metody zarządzania celami stawianymi przed organizacją. Wyobraź sobie jednak strategię, która nie tylko definiuje jasne i mierzalne cele, ale również zintegrowana jest z dążeniem do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Właśnie tutaj wkracza metoda OKR – nowoczesne podejście do zarządzania, które promuje przejrzystość, współpracę i przebojowość, a wszystko to jest zaprojektowane z myślą o osiągnięciu najambitniejszych celów Twojej firmy. Zapraszamy Cię do odkrycia, jak metoda OKR może być przepustką do transformacji Twojej organizacji w prężnie rozwijające się, przyszłościowe przedsięwzięcie.

Czytaj więcej

Ocena okresowa pracownika – na czym polega?

Dla pracowników to szansa na awans i podwyżkę. Dla managerów i działów HR to źródło wiedzy o zasobach ludzkich oraz sposób na zbadanie wydajności zatrudnionych. Dobrze zaprojektowana i przeprowadzona ocena okresowa pracowników pozwala zyskać zdecydowanie więcej. Na czym ona polega i jak ją zorganizować? Oto kilka wskazówek.

Czytaj więcej

Jakie protokoły są obsługiwane przez VPN?

Protokoły VPN są niezwykle istotne, ponieważ zapewniają ochronę prywatności i szybkość komunikacji online. To, czy dana sieć VPN jest zoptymalizowana pod kątem wydajności i bezpieczeństwa, zależy od aktualnie używanego protokołu VPN. Protokoły te działają jak tunele, przez które przechodzi ruch internetowy. Niektóre z nich cechują się wyższym stopniem bezpieczeństwa, inne oferują ponadprzeciętny przesył, a kolejne są przyjazne dla urządzeń mobilnych. Warto więc znać ich rodzaje, by móc wybrać optymalne rozwiązanie.

Czytaj więcej

Digitalizacja benefitów jednym z najważniejszych trendów w branży HR

Rynek benefitów pracowniczych przechodzi swoistą metamorfozę. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa przewartościowała potrzeby pracowników i stała się dużym wyzwaniem dla Działów HR. Pracodawcy potrzebują nowoczesnych i elastycznych narzędzi, które pomogą im w budowaniu motywacji i zaangażowania rozproszonych zespołów

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.