Najlepsze gry online do budowania zespołu

Zarządzanie, Narzędzia

 

Pandemia zmusiła wiele firm do przeniesienia swoich pracowników do odległych miejsc, co negatywnie wpłynęło na atmosferę w zespołach. Organizowanie imprez firmowych i imprez integracyjnych stało się niemożliwe, ale niektórzy próbowali odtworzyć je online.

Oto kilka pomysłów na gry, które mogą podnieść morale i zjednoczyć zespół wokół głównego celu - zwycięstwa.

Codenames

Darmowa wersja popularnej gry planszowej jest dostępna również online. Można w nią grać w gronie od 4 do 8 graczy, a istotą gry jest odnalezienie nazw kodowych graczy z przeciwnej drużyny szybciej niż przeciwnik.

Do pomocy możesz wykorzystać karty podpowiedzi, a także własny spryt i inteligencję.

Dominion Online

Wieloosobowa gra karciana online o tematyce średniowiecznej. Ta gra jest podobna do Monopoly w tym, że posiada walutę w grze, pozwala kupować rzeczy i budynki oraz zapewnia interakcję między graczami poprzez dyplomację.

Gry Jackbox

Każdy, kto kocha gry skojarzeniowe, powinien koniecznie spróbować zagrać w te. Firma specjalizuje się w grach imprezowych, więc warto poznać cały asortyment. Mamy tu niesławne "Naklejki" i "Zepsuty telefon", a także wiele innych.

Papierowy Telefon

Klasyczny "zepsuty telefon", ale przeniesiony do przestrzeni internetowej. Można grać w zespołach: pierwszy gracz losuje, drugi pisze skojarzenie, trzeci rysuje na nim itd.

Wszystkie gry są dość nieszkodliwe, więc nie można się obawiać, że jeden z pracowników będzie graczem i cały swój wolny czas poświęci na gry. Również gry i nasz wybór nie obejmują wewnętrznej monetyzacji, więc gracze nie muszą inwestować pieniędzy lub szukać bonusów bez depozytu, o których można przeczytać całość w Bonus-bez-depozytu.pl. W wielu współczesnych grach, bez bonusów i bez kupowania lootboxów, nie można wejść na nowy poziom lub zdobyć ważnych przedmiotów. Oferowane przez nas gry wcale takie nie są, dzięki czemu koledzy mogą docenić ich pełną funkcjonalność bez dodatkowych inwestycji.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.