Mamy dowody! Fair HR 2017 już za nami

Zarządzanie, Czytelnia


16 marca w Gliwicach odbyła się kolejna konferencja Fair HR zorganizowana przez portal HRPolska.pl. Tegoroczna edycja zatytułowana "Siła dowodów, czyli cała prawda o HR", cieszyła się niezwykłym powodzeniem wśród praktyków branży HR. 
Co udowadniali nasi prelegenci? Przeczytajcie!


W atmosferze merytorycznych wystąpień zastanawialiśmy się jak podejmować efektywne decyzje dotyczące codziennych wyzwań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Konferencje rozpoczął Bartosz Liberski, który pokazał wartość negatywnego feedbacku otrzymanego od pracownika. Waldemar Dziwniel z Fabryki Motywacji podzielił się z nami doświadczeniem jak zarządzać wiedzą w organizacji i w jaki sposób motywować pracowników 50+, by stali się cennym źródłem unikalnych kompetencji.
Robert Reinfuss, zaprezentował jak można mierzyć rentowność stanowisk i pracy. Piotr Prokopowicz autor książki „Rekrutacja i selekcja oparta na dowodach” wyjaśnił, dlaczego podejmowanie decyzji o zatrudnieniu pracownika tylko w oparciu o intuicję i informacje zawarte w CV zawodzi tak często.
Piotr Jurczak i Paweł Pyzik z firmy Sedlak & Sedlak zaprezentowali twarde dowody badań użytecznych dla każdego praktyka branży. Rafał Żak autor książki „Nie myśl, że NLP zniknie” zaprosił nas do podróży, w której przedstawił dzień z życia HR- owca, w którym staje on w obliczu wielu wyzwań i decyzji, jakie musi podjąć w oparciu o dowody.
Dariusz Dobrzyniecki, Persona Global Polska wyjaśniał skąd bierze się kryzys zaangażowania u współczesnych pracowników i jak mu zapobiec.
Cześć wykładową zamknęła Monika Chutnik z ETTA Global Leadership Consulting, która pokazała jak wygląda współczesny rozwój pracowników w oparciu o nowoczesne technologie i nieformalne sposoby uczenia się.

W drugiej części dnia na uczestników czekała część warsztatowa. Warsztat nt nowoczesnych technik prowadzenia rozmów i wykrywania kłamstw, w oparciu o metody FBI, poprowadził Marek Wolski z IBBC Group. Katarzyna Marciniak- Chwastek oraz Izabela Wołyniec- Sobczak podczas drugiego warsztatu zaprezentowały nowoczesne narzędzia rekrutacyjne.

Sala wykładowa pełna po brzegi oraz pozytywne informacje zwrotne ze strony uczestników utwierdziły nas po raz kolejny w przekonaniu, że branża HR potrzebuje przede wszystkim spotkań merytorycznych. To dla nas dowód, że zawsze powinniśmy być FairHR ale też zobowiązanie, które podjęliśmy, by dostarczać Wam wiedzę użyteczną i sprawdzoną doświadczeniem.

Serdecznie dziękujemy naszym Patronom, Partnerom i Prelegentom za wkład w promocję i przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie do Gliwic - Śląski HR już 7 czerwca http://slaskihr.pl

Do zobaczenia!

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.