Targi HRD Innovations EXPO relacja z wydarzenia

Zarządzanie, Czytelnia

21 listopada odbyły się w Warszawie Targi HRD Innovations EXPO 2014. HRD Innovations EXPO 2014 to kolejna inicjatywa Polish Society for Training & Development (PSTD), mająca na celu rozwój zrzeszanego środowiska zawodowego.

Promowany nurt innowacyjności dał szansę pokazania się na rynku firmom i trenerom, którzy mogli zaprezentować niezwykle ciekawe i nowatorskie rozwiązania, w zakresie know-how, czy stosowanej metodologii, a często nie dysponują wystarczającą siłą przebicia reklamowego. Była to też doskonała okazja na pokazanie szerokiemu gronu klientów nowych marek, nowych form rozwoju, nowych rozwiązań.
Projekt HRD Innovations EXPO 2014 zakładał kampanię reklamową, w ramach której organizowany był cykl Seminariów Regionalnych. Dało to szansę na skuteczne dotarcie również do interesujących firm w całej Polsce, a także wyłowienie „ukrytych" potencjałów w obszarze Zarządzania Rozwojem Ludzi.

W ramach programu EXPO odwiedzający wzieli udział w cyklu sesji merytorycznych prezentujących nowatorskie i innowacyjne usługi, rozwiązania i metodyki w obszarze rozwoju ludzi. Odbyły się również samplingi EXPO - próbki ciekawych tematów szkoleniowych. 

Wydarzenie dedykowane branży szkoleniowo-doradczej spotkało się z dużym zainteresowaniem 
HR-owców, trenerów i coachów. Stowarzyszenie PSTD postanowiło w przyszłym roku zorganizować event dla środowiska branżowego. Na pewno nie zabraknie tam również portalu HR Polska.

Organizatorom serdecznie gratulujemy!

Portal HR Polska był patronem medialnym wydarzenia.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.