Poczuj się w delegacji jak w domu – najem średnioterminowy w Warszawie w No.44 Luxury Rentals

Zarządzanie, Czytelnia

Wyobraź sobie, że Twoja firma planuje na kilka miesięcy sprowadzić ważnego pracownika do biura w Warszawie i zakwaterować go, albo też, że musisz znaleźć nocleg dla gościa z Centrali, który będzie pracował w ramach projektu w warszawskim biurze. Zazwyczaj są to ważni ludzie z Twojej organizacji, których praca jest na tyle kluczowa, że muszą mieć zapewnioną odpowiednią jakość zamieszkania, komfort i spokój. Oczywiście, pierwsza myśl, to dobry hotel, ale są na rynku również inne, atrakcyjne opcje. Jedna z nich to zakwaterowanie w No.44 – luksusowych apartamentach zlokalizowanych w budynku Złota 44.

No.44 Luxury Rentals, Złota 44, Warszawa

No.44 Luxury Rentals to marka, pod którą fundusz Catella wynajmuje 72 luksusowe apartamenty, zlokalizowane w budynku Złota 44 w Warszawie. Atrakcyjny design, nowoczesne umeblowanie w stylach włoskim i polskim, różnorodne rozkłady i wielkości apartamentów budzą duże zainteresowanie potencjalnych najemców.

No.44 uruchomił najem średnioterminowy, na okresy od 2 do 5 miesięcy, apartamentów o powierzchni ok. 60 m2, z których każdy składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni oraz łazienki. Wszystkie zostały umeblowane i atrakcyjnie wyposażone, z dbałością o wszelkie detale, w standardzie co najmniej dorównującym pięciogwiazdkowym hotelom. Proponowane apartamenty są zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem niż dłuższy pobyt w hotelu w Warszawie, który jest jedną z niewielu alternatyw wysokiej klasy wynajmu na 2, 3, czy 4 miesiące.

Projekt No. 44 Luxury Rentals to indywidualny klimat stworzony dzięki niebanalnemu i zróżnicowanemu umeblowaniu oraz kompletnemu wyposażeniu. Ponadto, na każdym piętrze zlokalizowane jest jedynie 8 mieszkań, co stwarza przestrzeń do zachowania prywatności. Do użytku najemców pozostaje recepcja na parterze i ochrona (24/7), concierge oraz host ułatwiający organizację w strefie rekreacyjnej i spa. Należy podkreślić, że również najemcy wprowadzający się do apartamentów na jedynie kilka miesięcy mają możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień i atrakcji w budynku Złota 44, m.in. ze spa wyposażonego w dwudziestopięciometrowy basen, siłowni i sauny czy z sali kinowej, dodatkowo wyposażonej w system imitujący grę w golfa.

25-metrowy basen

Na życzenie najemców No.44, wspólnie z partnerami, oferuje śniadanie w restauracji Niewinni Czarodzieje 2.0, znajdującej się na parterze budynku, a także sprzątanie apartamentów oraz regularną wymianę pościeli i ręczników. Każdy może również dodatkowo wynająć miejsce parkingowe.

Szczególną zaletą projektu No.44 Luxury Rentals jest jego lokalizacja budynku Złota 44 – w absolutnym centrum stolicy, w otoczeniu nowoczesnych biurowców i bezpośrednim sąsiedztwie dworca Warszawa Centralna, zapewniającego szybkie połączenia do wszystkich większych miast w Polsce oraz dojazd do lotniska Warszawa Okęcie w niespełna pół godziny. Inna zaleta, to lokalizacja w Central Business District, gdzie swoją siedzibę ma wiele międzynarodowych korporacji – Twoich partnerów biznesowych.

Wyobraź sobie, że Twój delegowany pracownik spędza również weekendy w Warszawie, bądź też, że na weekendy przyjeżdża do niego ktoś z najbliższej rodziny. No.44 odpowiada również na te wyzwania. Ze Złotej 44 są dwa kroki do wielu atrakcji stolicy – teatrów, kin, centrum handlowego Złote Tarasy, restauracji etc. Dodatkowo wszystkie apartamenty mają sypialnie gwarantujące wygodne zamieszkanie przez 2 osoby.

Zamieszkaj na Złotej 44. Potraktuj No.44 jako nagrodę dla Twoich wartościowych współpracowników.

 

Drukuj artykuł
Materiał przygotowany przez No.44 Luxury Rentals

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.