Multizawodowi.pl – platforma rekrutacyjna, z wbudowanym systemem rekrutacyjnym (ATS) i elementami Employer Brandingu

Multizawodowi.pl to nowa, innowacyjna platforma rekrutacyjna dla firm, które poszukują pracowników. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla rekruterów, które służy do pozyskiwania kandydatów, jak również promocji firmy. Intuicyjny, wbudowany interfejs pozwoli na sprawną publikację ogłoszenia, zaś utworzenie dedykowanego profilu będzie doskonałą okazją do zaprezentowania firmy (profil, benefity, potencjał, możliwości rozwoju, zaprezentowanie opinii ambasadorów marki, pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania w Google). Platforma multizawodowi.pl zapewnia kompleksowe wsparcie rekruterowi, od procesu publikacji ogłoszenia, po wyłonienie odpowiedniego kandydata do pracy.

Czytaj więcej

Headhunterzy w dobie zmian: 6 trendów, które definiują przyszłość rekrutacji

Po zapoznaniu się z kolejnymi badaniami dotyczącymi trendów w rekrutacji, dochodzimy do jednego głównego wniosku. Uważamy, że wyzwania, przed którymi stoi headhunter, są identyczne z tymi, z jakimi borykają się wszyscy pracownicy zespołów rekrutacyjnych. Czego dotyczą największe trudności rekrutacyjne i jakie są prognozy dotyczące ich znaczenia w przyszłości?

Czytaj więcej

Efektywna rekrutacja? Wykorzystaj narzędzia testowania online!

Jak spośród dziesiątek, czy nawet setek kandydatów odróżnić tych, których kompetencje nie pasują do oferowanego stanowiska? Jak potem szczegółowo sprawdzić wiedzę i umiejętności pozostałych, by na rozmowę kwalifikacyjną zaprosić jedynie najlepszych? Jak wreszcie zrobić to błyskawicznie, wydajnie i niewielkim kosztem otrzymać szczegółowe informacje?

Czytaj więcej

Jak proces rekrutacji i onboarding wpływają na motywację pracowników?

Więcej niż 1000. Tyle osób na pracuje obecnie we wrocławskiej firmie IT – Trans.eu. Co miesiąc organizacja powiększa się o kolejnych 10-20 pracowników, a 94% z nich decyduje się na przedłużenie umowy po okresie próbnym. Na takim samym poziomie plasuje się poziom motywacji oraz zaangażowania w okresie adaptacyjnym (0-3 miesięce). Takie wyniki to efekt dobrze zaprojektowanego oraz zrealizowanego procesu rekrutacji i onboardingu.

Czytaj więcej

Rekrutacje trwają zbyt długo, tracą na tym firmy i kandydaci. Wyniki badania eRecruiter.

Ponad dwie trzecie rekrutujących uważa, że prowadzone w ich firmach rekrutacje mogłyby być krótsze – tak wynika z najnowszego badania eRecruiter. Trudna sytuacja ekonomiczna wpływa na plany zatrudnienia w organizacjach, które odczuwają skutki rosnących kosztów i szukają sposobów na optymalizację, również w związku z pozyskiwaniem nowych pracowników. To właśnie teraz jest najlepszy moment, by zadbać o większą skuteczność procesów rekrutacyjnych. Przedłużające się i bezowocne etapy, nietrafione decyzje i niewłaściwy dobór pracowników to wydatki, na które niewielu pracodawców będzie mogło sobie pozwolić.

Czytaj więcej

5 porad, jak zwiększyć atrakcyjność ofert o pracę

„Praca w młodym i dynamicznym zespole”, „stała możliwość rozwoju” czy „atrakcyjne wynagrodzenie” – brzmi jak idealna oferta pracy? Już nie. Obecnie kandydaci poszukujący nowego zajęcia wymagają od swoich przyszłych pracodawców znacznie więcej. Działy HR sięgają po coraz bardziej kreatywne pomysły, żeby sprostać tym oczekiwaniom. Pojawiły się już nawet... oferty pracy w formie teledysków. Jednak w 2023 roku dla kandydatów wciąż niezwykle ważna jest oferta świadczeń pozapłacowych. Chociaż 88% firm zapewnia swoim pracownikom benefity wciąż nie wszystkie z nich są dopasowane do ich potrzeb. Na co warto zwrócić uwagę, tworząc ofertę, która wyróżni nas z tłumu?

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z brakiem pracowników do obsługi zagranicznych rynków? Ahoy Career ma na to dobre rozwiązanie

Nie tylko Słowacy, ale także Czesi, Węgrzy, Rumunii i przedstawiciele innych europejskich narodowości w Polsce regularnie dostają oferty pracy od międzynarodowych firm, które stale szukają pracowników do obsługi zagranicznych rynków. Ta obserwacja szybko dała początek jednej z ciekawszych na polskim rynku agencji HR o niecodziennym modelu współpracy.

Czytaj więcej

Rekrutacja w branży IT – najczęściej spotykanie problemy i wyzwania

Coraz wyższe zapotrzebowanie na specjalistów IT to tylko jeden z czynników, który sprawia, że rekrutacja w tej branży jest coraz bardziej wymagająca. Rynek IT mierzy się z konsekwencjami dynamicznego, wręcz skokowego rozwoju, a to wpływa na możliwości zatrudnienia topowych menedżerów. Jak partner Executive Search może wesprzeć firmę w odnalezieniu się na tak wysoko konkurencyjnym rynku pracy?

Czytaj więcej

Assessment Center w rekrutacji

Do weryfikacji kompetencji lub oceny potencjału kandydatów w procesach rekrutacji i selekcji wykorzystujemy często dwie metody: wywiad kompetencyjny oraz Assessment Center (AC – ośrodek oceny). 

Czytaj więcej

Jak zatrudniać w pandemii?

Trend optymalizacyjny widoczny był już od dłuższego czasu. Ale dopiero pandemia pokazała i uświadomiła zarządzającym, że faktycznie nie potrzebują rozbudownych zespołów. A zatrudnienie on demand okazuje się być dobrym remedium. Wywiad z Krzysztofem Trębskim, wiceprezesem Tikrow

Czytaj więcej

Zwinna rekrutacja sposobem na znalezienie pracownika w niepewnych czasach

Kiedy pandemia radykalnie zmienia rynek pracy, kluczem do udanego działania jest zdolność do przystosowania się. Agile to zbiór metod, które pozwalają na szybszą i wydajniejszą pracę oraz dynamiczne dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Zwinną metodologię możemy z powodzeniem zastosować w działaniach rekrutacyjnych.

Czytaj więcej

Studenci i eksperci – ból głowy rekruterów. Jak do nich docierać i budzić zainteresowanie ofertą pracodawcy?

W realiach dynamicznego rynku pracy – rynku pracownika, szczególnego znaczenia nabierają sposoby dotarcia do pasywnych kandydatów, a więc tych, którzy są zadowoleni z zatrudnienia u aktualnego pracodawcy i nie planują zmiany pracy. Młodzi ludzie – studenci kierunków technicznych, nie walczą już o możliwości odbycia praktyk a oferty przychodzą do nich same…i to po kilka w jednym sezonie. Koszmar rekrutera ? Nie, rzeczywistość działów HR, wymuszająca poszukiwanie nowych metod przyciągania uwagi i zachęcania kandydatów do podjęcia praktyk oraz pracy.

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.