Wpływ nauki angielskiego na rozwój kariery zawodowej

Nie ulega wątpliwości, że znajomość języków obcych stanowi obecnie jeden z najważniejszych czynników świadczących o konkurencyjności pracownika na rynku pracy. Wysokie kompetencje językowe pracowników przynoszą firmie wymierne korzyści - nie tylko finansowe.

Czytaj więcej

Feedback 360 – czym jest i jak wykorzystać jego potencjał?

Feedback 360 to zaawansowany system udzielania informacji zwrotnej, który staje się coraz popularniejszy w świecie biznesu. Dzięki niemu łatwo przeprowadzisz proces udzielania informacji zwrotnej w dopasowanym do potrzeb organizacji modelu 180 stopni (samoocena i przełożony), 270 stopni (samoocena, współpracownicy, przełożony) lub 360 stopni (samoocena, współpracownicy, przełożony, podwładni).

Czytaj więcej

Szkolenia online? To proste!

Rozwój pracowników to inwestycja w firmę i w jakość świadczonych przez nią usług. To oczywiste. Jak jednak szkolić w czasach, w których zebranie uczestników i prowadzących w sali konferencyjnej przy zachowaniu tzw. społecznego dystansu może być trudne i, przede wszystkim, niebezpieczne? To proste! Wystarczy postawić na e-learning i przenieść szkolenia do Internetu.

Czytaj więcej

Koło życia

Każdy z nas zatacza swoje własne koło… Jakie są jego obszary i poziom zadowolenia z nich?

Czytaj więcej

BE SMART & GO!

Dowiedz się jak w prosty sposób wyznaczać i formułować cele. Co robić, aby ich realizacja była w zasięgu ręki?

Czytaj więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.