Rozwój osobisty wspomagany aplikacją

Rozwój, NarzędziaCzy nie masz wrażenia, że coraz częściej stawiasz sobie różne bariery? Ograniczenia i mylne przekonania, wyrastające jak grzyby, które nie pozwalają Ci być sobą? I jeszcze ten wstyd, przez który boisz się powiedzieć na głos, że w ogóle coś jest nie tak?Pewnie nieustannie brakuje Ci wytrwałości w realizacji swoich marzeń i często rezygnujesz z podróży w połowie drogi, bo Twoim zdaniem natrafiłeś na przeszkodę nie do pokonania. Oczywiście w późniejszym czasie jesteś na siebie wściekły i z podziwem patrzysz na znajomych, którym się udało. Jak oni to zrobili - zastanawiasz się…

A gdybyś miał możliwość to zmienić?

Wyobraź sobie, że masz możliwość skorzystania z narzędzia, które pomogłoby Ci wyznaczyć prawidłowo cel i osiągać go przy pomocy indywidualnie dopasowanego do Ciebie planu, stworzonego przez doświadczonych coachów i trenerów rozwoju osobistego. Na dodatek poszczególne obszary Twojego życia, wymagające wsparcia, byłyby na tyle szczegółowo obserwowane, byś posiadł wiedzę, jak nad nimi pracować i skutecznie wpływać na poprawę swojego życia. Musisz przyznać, że to wszystko brzmi bardzo intrygująco…
Teraz masz to na wyciągnięcie ręki. Na rynku pojawiła się aplikacja webowa www.imigomo.com, która pomoże Ci nie tylko skonstruować cel według metody SMART, ale pozwoli Ci także zbudować silne podwaliny dla jego osiągnięcia.

Rynek coachingu z dobrymi perspektywami

Jak wynika z szacunków Polskiej Izby Szkoleniowej wartość rynku szkoleń indywidualnych w okresie ostatnich 2 lat może sięgnąć nawet ponad 33 mln zł. Według raportu „Szkoła dla coacha” blisko 15% polskich przedsiębiorstw deklaruje zainteresowanie rozwojem osobistym. Te dane pokazują, że coaching staje się coraz bardziej sławny. Niestety same szkolenia do tanich nie należą. W internecie można znaleźć informację, że ceny za sesję coachingową (60-90 min) wahają się między 100 zł - 500 zł.
A teraz wyobraź sobie, że nie musisz już spędzać długich godzin na poszukiwaniu dobrego, odpowiedniego dla siebie i w dobrej cenie szkolenia. W dodatku sam, w zaciszu własnego domu, możesz pracować nad swoim rozwojem osobistym. Tak - to możliwe! A to wszystko za sprawą innowacyjnej aplikacji Imigomo.com.

Aplikacja w działaniu

Imigomo.com to bezpłatna aplikacja skierowana do wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do całego projektu, stworzyliśmy nie tylko dopracowaną część merytoryczną, ale i społecznościową, która widoczna jest w dodanych przez nas funkcjonalnościach. Wśród nich można znaleźć: monitoring i wizualizacja postępów, statystyki, elementy grywalizacji, które zapewniają użytkownikom nagrody za osiągane wyniki i społeczność, dzięki której podzielisz się swoimi sukcesami i będziesz mógł realnie wspierać innych użytkowników w działaniu - wyjaśnia manager projektu, Pani Marta Walczyk. Logując się do Imigomo.com znajdziemy takie zakładki jak:

  • Dashboard - miejsce, w którym użytkownik zarządza swoimi zadaniami, weryfikuje swoje zadania i obserwuje jakie cele już zrealizował, a które wciąż czekają na urzeczywistnienie.
  • Wyznacz cel – miejsce, w którym użytkownik może wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia. Użytkownik dokonuje weryfikacji swojego celu pod względem jego poprawnej konstrukcji. Sprawdza czy cel, który wyznaczył jest SMART - czy jest skonkretyzowany, mierzalny, osiągalny, realny i określony w czasie.
  • Cele Imigomo - przygotowane przez doświadczonych coachów i trenerów rozwoju osobistego kursy czasowe, mające na celu odnalezienie równowagi życiowej w różnych aspektach życia.
  • Moje cele – lista celów, które użytkownik chce zrealizować w najbliższym czasie. W tym miejscu może obserwować swoje postępy, jak i wyznaczać sobie nowe cele.
  • Wyzwania – katalog wyzwań w obszarze rozwoju osobistego i rywalizacji ze znajomymi. Dla lepszej motywacji użytkownik może dołączyć się do zaproponowanych przez Imigomo rywalizacji lub stworzyć własne wyzwania i zmierzyć się ze znajomymi.

 ...

Imigomo.com przedstawia szereg rozwiązań, które z pewnością doceni zarówno każdy fanatyk rozwoju osobistego jak i osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z coachingiem. Aplikacja w przystępny sposób dostarczy niezbędnej wiedzy oraz funkcjonalności przydatnych każdego dnia w życiu codziennym.

Już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową www.imigomo.com i dowiedz się więcej! Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

Drukuj artykuł
Artykuł został przygotowany przez Imigomo


Podejmuj wyzwania i osiągaj swoje cele z aplikacją Imigomo! 
Pomożemy Ci poznać siebie i zrealizować Twoje plany. 

Imigomo to nowoczesna aplikacja pozwalająca zarządzać swoimi aspiracjami. To autorski projekt, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami na temat świadomego rozwoju osobistego.
www.imigomo.com - aplikacja do rozwoju osobistego i wyznaczania celów.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.