Bądź jak sportowiec – poznaj tajniki motywacji na Konferencji Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania!

BIZNES

6 czerwca podczas Tygodnia Sportowego w G2A Arena odbędzie się konferencja „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania”. Tym razem zaproszeni prelegenci będą uczyć skutecznych, bo od lat stosowanych w sporcie, technik motywacji. To nie wszystko, co będzie się działo w dniach 1-8 czerwca! W ramach Tygodnia Sportowego odbędzie się jeszcze Kongres Sztuk Waliki uwieńczonego galą KnockOut Boxing Night #2 i Kongresu Marketingu Sportowego.

Antidotum na ograniczenia

Dlaczego sportowcy tacy jak Krzysztof „Diablo” Włodarczyk osiągają ponadprzeciętne sukcesy? Zastanawiasz się, co sport ma wspólnego z prowadzeniem biznesu? Boisz się podejmować ryzyko i nie wiesz, jak mobilizować i angażować pracowników? Zapraszamy do G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego na drugą edycję Konferencji „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania”.

Nowe nawyki

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcą wykształcić w sobie nowe nawyki takie jak: odporność na stres, wytrwałość, odwaga. Nie od dziś wiadomo, że cechy te pomagają w osiąganiu sukcesów nie tylko sportowych, ale przede wszystkim biznesowych. Zaproszeni prelegenci: Sebastian Kotow, Piotr Zielonka, Damian Witkowski to zarówno sportowcy, jak i  eksperci, którzy znają skuteczne metody motywowania. W ten sposób zachęcali do działania siebie, jak i innych np. triathlonista i maratończyk Sebastian Kotow uczył technik motywacji sportowców z MBA. 

Wiedza w pigułce -agenda konferencji:

  •  nie bój się bać – jak pokonać strach i ograniczenia wewnętrzne – pierwszy krok do     wygrywania;
  •  psychologia Osiągnięć. Rzetelna wiedza warunkiem sukcesu;
  •  algorytmy mentalne – czego biznes może się nauczyć od sportu;
  •  reguła #PUSH – o kontroli nawyków, zachowań i metodzie osiągania spektakularnych sukcesów.

                                                                                                              ...

W czasie konferencji przedstawiona zostanie wiedza z zakresu  psychologii i coachingu. Omówione zostaną kwestie takie jak: motywacja, strach, prokrastynacja, efektywność itp. Prelegenci w merytoryczny sposób omówią najefektywniejsze, wykorzystywane w sporcie, strategie treningu umysłu. Agenda wydarzenia została ułożona tak, aby „od podszewki” poznać złe nawyki i wyrobić te dobre.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.