Mixer HR 2015 - relacja z wydarzenia

HR, Czytelnia

Z dumą oznajmiamy, że 30 września nakręciliśmy branżę HR! Tego dnia w Gliwicach odbyło się niecodzienne wydarzenie Mixer HR 2015 - nowy projekt portalu HRPolska.pl.

To był naprawdę intensywny dzień, w którym miksowaliśmy najnowsze trendy branżowe, skuteczne rozwiązania i tylko praktyczne narzędzia. Oryginalny w formie mix różnorodności tematów i merytorycznych treści gwarantował naszym uczestnikom pracowity i dobrze wykorzystany dzień.


Na scenie Mixera pojawiło się 16 praktyków, którzy zaprezentowali 8 dynamicznych prelekcji, 3 inspirujące case studies oraz 2 praktyczne warsztaty. Dziękujemy wszystkim prelegentom za przygotowanie wystąpień. Solidną porcję wiedzy dostarczyli nam: Monika Dawid–Sawicka, Maciej Kocurek, Anna Helmich-Zgoda i Cezary Radomski, Tomasz Dąbrowski, Karol Lisowski, Krzysztof Wiśniak, Jakub Pasieka, Jacek Kozłowski, Marta Wirecka, Lucyna Brayshaw, Bartosz Misiurek i Maciej Misiurek, Zyta Machnicka, Arkadiusz Cybulski, Magdalena Siwińska i Paweł Cholewka.

A na deser fenomenalny popis Collina Williamsa! Muzyczny energizer w wykonaniu zespołu Team Evolution przeniósł nas w zupełnie nieznany wymiar integracji i rozkręcił wszystkich obecnych. Już po kilku minutach cała sala wystukiwała rytm, tańczyła i ... śpiewała! Najstarsi HRowcy nie pamiętają czegoś podobnego! Nasz talent wokalny nie miał tu najmniejszego znaczenia, liczyła się dobra zabawa i „HR Power!”.

 
W dość krótkich przerwach nie zabrakło jak zawsze naszych Partnerów. W tym miejscu dziękujemy wszystkim Wystawcom i Sponsorom za uświetnienie wydarzenia swoją obecnością, a w szczególności firmom: Prezentokracja, ETS Global, Free Forever, Betters, Reborn, Galactica, EY Academy of Business, 4Value Business Consulting, Skillo, ESKK, Centrum Rozwoju Wizerunku, Szkoła AC/DC, MySkills.pl, Orange Hill, Edica, Stampa oraz Wydawnictwom: Słowa i Myśli, PWN oraz Gall.

Dziękujemy Drukarni i Studiu Reklamy Media, która przygotowała dla nas pięknie wydany Magazyn Konferencyjny. Podziękowania składamy również naszym Patronom Medialnym za pomoc w promocji wydarzenia w środowisku branżowym.

...

Tej konferencji nie byłoby bez Was drodzy Uczestnicy. Dziękujemy Wam za liczne przybycie i aktywny udział w dyskusjach warsztatowych. Projekt Mixera HR będzie wznawiany co roku we wrześniu, ze swojej strony obiecujemy kolejną inspirującą mieszankę rozwojową. 

Tymczasem do zobaczenia w marcu 2016 na kolejnej konferencji portalu HRPolska.pl dotyczącej różnych form zatrudnienia.

Drukuj artykuł
Agnieszka Bednarska


Redaktor Naczelna HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.