Cztery powody, dla których warto zainwestować w SAP SuccessFactors

Prawo pracy, Narzędzia

Oto cztery najważniejsze powody:

Wszystkie dane w jednym miejscu

SAP SuccessFactors to jednolite narzędzie, które umożliwia realizację wszystkich procesów HR w jednym i w pełni zintegrowanym systemie. Dzięki temu można znacznie zmniejszyć ilość pracy administracyjnej oraz uprościć i przyspieszyć jej przebieg. Wszystkie informacje dotyczące pracowników, od ich danych personalnych po wyniki ocen, są przechowywane w jednym miejscu, co sprawia, że są łatwo dostępne i przyspiesza ich analizę

Szybsza rekrutacja najlepszych kandydatów

SuccessFactors oferuje szereg narzędzi, które usprawniają proces rekrutacji. Wszystko zaczyna się od ogłoszenia pracy, które można opublikować na różnych portalach internetowych, a także na stronie organizacji bezpośrednio przy użyciu systemu SAP. Następnie, dzięki zintegrowanemu procesowi wyboru, można składać wnioski o pracę, przeprowadzać testy i odbywać rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Cały proces jest bardzo przejrzysty i uporządkowany, co ułatwia rekruterom znalezienie odpowiedniego kandydata.

Dobrze dobrane szkolenia i ukierunkowany rozwój pracownika

Dzięki SuccessFactors, organizacje mają możliwość zapewnienia swoim pracownikom profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju. System umożliwia łatwe planowanie i przeprowadzanie szkoleń, zarządzanie udziałem pracowników oraz monitorowanie postępów w trakcie ich trwania. Ponadto, SuccessFactors oferuje funkcjonalność planowania sukcesji, dzięki czemu organizacje mogą wykryć potencjalne luki kadrowe i planować rozwój swoich pracowników, co pozwala skutecznie działać w przypadku odejście kluczowych pracowników i wyznaczać ścieżki kariery dla najbardziej wartościowego personelu.

Kontrola finansów

SuccessFactors oferuje narzędzia, które umożliwiają ścisłą kontrolę finansów kadrowych. Dzięki temu organizacje mogą w pełni zrozumieć koszty związane z zatrudnianiem i zarządzaniem pracownikami, co pozwala na efektywne zarządzanie finansami organizacji. System umożliwia m.in. monitorowanie kosztów rekrutacji, szkoleń, wynagrodzeń i benefitów.

Podsumowując, wdrażanie systemu SAP SuccessFactors to klucz do skutecznego zarządzania kadrami, ale również zwiększenia zadowolenia pracowników. Wspiera organizację od etapu rekrutacji najodpowiedniejszych kandydatów po kierowanie ich rozwojem zgodnie z potrzebami organizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wdrożyć SAP SuccessFactors w swojej firmie, przeczytaj przygotowany przez naszych ekspertów darmowy e-book opisujący cały proces implementacji i związane z nim wyzwania.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.