27.01.2022, bezpłatny webinar: NOWY ŚWIAT HR

HR BUSINESS PARTNER

W czwartek tj. 27 stycznia 2022r. o godz.10:30-12:00  zapraszamy na bezpłatny webinar hrpolska.pl pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner :

"NOWY ŚWIAT HR".

KILKA SŁÓW O WEBINARZE:

Świat przechodzi obecnie okres digitalizacji w zarządzaniu miękkimi elementami organizacji czyli relacji przełożony-podwładny, interakcji pomiędzy pracownikami, generowania ocen pracowniczych etc. To podobny przełom w zarządzaniu firmami do tego jaki dokonywał się trzydzieści lat temu w zakresie twardych elementów firmy czyli głównie księgowości i kontrolingu. Ten obecny przełom wynika przede wszystkim z nowych możliwości jakie daje Sztuczna Inteligencja oraz z ciągle rosnących wymogów wobec managerów o to aby zapewniali wysoką efektywność firmy i jednocześnie dobre samopoczucie pracowników. Ludzki mózg charakteryzuje się m.in. limitami możliwych interakcji z innymi i dlatego współczesny manager bez wsparcia SI w zakresie zarządzaniu ludźmi nie będzie w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom.
 
GOŚĆMI SPECJALNYMI WEBINARU BĘDĄ: 

PROF. RAFAŁ OHME 
Właściciel dwóch firm NEUROHM (prowadzi badania emocji i zaangażowania) oraz DIGITAL EMOTIONS (tworzy aplikacje angażujące do poznania siebie i rozwijania swoich talentów). Prof. Ohme inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 46 krajach na 5 kontynentach. Jest autorem bestsellera popularno-naukowego Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu oraz poradnika Spa dla umysłu.
 
MAREK TARNOWSKI
Praktyk biznesu i innowacji. Pisuje na temat zarządzania. Był wiceprezesem Hortex Holding (1995-99), prezesem Strauss-Elite na Polskę, kraje bałtyckie i Ukrainę (1999-2001), prezesem i CEO Grupy Mokate (2001-2016). Obecnie wiceprezes BradConsulting. Autor bądź współautor wielu patentów i nowatorskich projektów. Absolwent Wydz. Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz IMD Lozanna.

Więcej informacji: http://www.winwinbalance.com/

 

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: https://form.jotform.com/220182334788358

KONTAKT: biuro@hrmasters.pl

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.