ZAPROSZENIE: Jak technologia wpłynie na przyszłe sposoby pracy - Cisco Connected World Technology Report 2014

BIZNES

Najnowsze badanie Cisco Connected World Technology Report 2014, przeprowadzone wśród pracowników reprezentujących Pokolenia X i Y, menedżerów IT i specjalistów HR z 15 państw, w tym z Polski, pokazuje jak technologia wpływa na obecne i jak będzie kształtować przyszłe sposoby pracy.

Śledząc doniesienia medialne dotyczące nowych technologii coraz częściej można odnieść wrażenie, że skończyła się era laptopa, a pokolenie tzw. Millenialsów wkraczajace na rynek pracy praktycznie nie rozstaje się ze swoimi smartfonami i tabletami, także w pracy. Tymczasem, jak wynika z najnowszego badania Cisco Connected World Technology Report, rzeczywistość jest nieco bardziej złożona.Owszem, współcześni pracownicy coraz częściej wykorzystują urządzenia mobilne – nawet do 3 różnych urządzeń w ciągu doby. Cenią sobie też elastyczność jeśli chodzi o czas i miejsce pracy, jaką dają im nowe technologie mobilne. Jednak dla większości pracowników laptop wciąż jest urządzeniem pierwszego wyboru, a notes i długopis pozostają najpopularniejszymi „technologiami” do robienia notatek.

Aby przedstawić Państwu najciekawsze wnioski z badania, zapraszamy na spotkanie z Carlosem Dominguezem, wiceprezesem Cisco, futurologiem, autorem strony The Tech Nowist, który od lat trafnie przewiduje i odczytuje trendy technologiczne i ich wpływ na nasze codzienne życie, pracę czy biznes. Więcej informacji o nim można znaleźć tutaj.

Kiedy: poniedziałek, 24 listopada 2014, godz. 16:00

Gdzie: biuro Cisco Systems Polska, ul. Domaniewska 39B, 02-672 Warszawa (wejście od ul. Rodziny Hiszpańskich)

Spotkanie będzie miało formę wideokonferencji i potrwa ok. 60 minut. Prosimy o przybycie o 15:45, aby mogli Państwo spokojnie zająć miejsce.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.