Wręczono nagrody 10- lecia SAZ dla twórców polskiego rynku pracy

BIZNES

11 czerwca 2015 roku w Business Centre Club w Warszawie odbyła się uroczysta Gala 10-lecia Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, pod patronatem honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Business Centre Club. Podczas uroczystości przyznano nagrody dla firm i osób, które w sposób szczególny wyróżniły się w ostatniej dekadzie wspierając polską branżę zatrudnienia.

Przyznano nagrody w czterech kategoriach: Nagrody dla członków założycieli SAZ, Nagrody Specjalne dla Osób, Nagrody Specjalne dla Firm oraz Nagrody konkursowe (dla przedstawiciela związku pracodawców, osoby z instytucji państwowych i samorządowych, dla urzędu pracy i Innowatora HR). Wyróżnione zostały osoby, firmy i instytucje, które efektywnie wspierały rozwój branży zatrudnienia w ciągu ostatniego dziesięciolecia, szczególnie w obszarze skutecznego dialogu i współpracy publiczno-prawnej, procesów legislacyjnych, edukacji i integracji branży.

Laureatami zostali m.in. Prof. dr hab. Jacek Męcina - Sekretarz Stanu MPiPS - za reformę zlecania usług zatrudnienia, Radosław Mleczko - Podsekretarz Stanu MPiPS - za podjęcie dialogu z branżą agencji pracy tymczasowej i wspieranie polskich firm delegujących, Anita Błaszczak – Rzeczpospolita – za promocję branży zatrudnienia w mediach, edukację klientów i kandydatów oraz wsparcie dialogu ponad branżowego oraz Andrew Samu - za zainicjowanie i organizację Pereł HR i Wieczoru Rekrutera, wydarzeń wspierających, promujących i integrujących branżę zatrudnienia w Polsce. Tytuł Innowatora HR trafił natomiast do firmy eRecruiter - za wprowadzenie nowoczesnych narzędzi wspierających rozwój procesów rekrutacyjnych, w szczególności rozwijających umiejętności budowania trwałych i skutecznych relacji z kandydatami na rynku pracy.

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji z wydarzenia

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.