Targi Pracy Career EXPO już wkrótce w Krakowie

BIZNES

Targi Pracy Career EXPO już wkrótce w Krakowie

Pierwsza w historii edycja Targów Career EXPO w Krakowie odbędzie się w czwartek, 27 listopada br. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO. Podczas wydarzenia blisko 60 firm będzie rekrutować pracowników. Targom będą także towarzyszyć liczne aktywności, których celem jest jak najlepsze przygotowanie uczestników do zmiany lub rozpoczęcia pracy.

Targi Career EXPO to szansa na bezpośredni kontakt  z potencjalnymi pracodawcami reprezentującymi najaktywniejsze pod kątem rekrutacji firmy. Podczas wydarzenia zaprezentują się nie tylko duże korporacje, ale również dynamicznie rozwijające się średnie i małe firmy.W programie przewidziano szkolenia, warsztaty oraz prelekcje. Nie zabraknie także debat z ekspertami, podczas których kandydaci dowiedzą się m.in. jak ważne jest budowanie własnego wizerunku w mediach społecznościowych oraz jak zaplanować ścieżkę kariery. Zaproszeni goście opowiedzą również o swojej drodze na szczyt. Motywacyjny wykład pt. „Znajdź siłę“ wygłosi Łukasz Jakóbiak, gospodarz internetowego show „20m2 Łukasza“, który opowie o tym, jak przekuwać porażki w sukcesy i realizować marzenia.Na uczestników targów czeka także Strefa Rozwoju, w której na pytania odpowiadać będą m.in. eksperci GazetaPraca.pl. Wszyscy chętni będą mieli szansę na skonsultowanie swoich dokumentów aplikacyjnych, zbadanie kompetencji zawodowych czy zrobienie profesjonalnego zdjęcia do CV.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale aby wziąć w nim udział trzeba się zarejestrować i pobrać darmowy bilet ze strony: www careerexpo.pl.

Targi odbędą się w Hali Dunaj, na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO w godz. 11:00-19:00.

 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.